Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok ezekről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ezekről a karikagyűrűkről? Szerintetek tartós a színük? Nem kopik el?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek! Azon gondolkoztam, hogy tulajdonképpen nekem baromira nem fontos, hogy arany legyen a gyűrű, és ezek sztem nagyon szépek. A kérdés már csak az, hogy mennyire tartósak.


[link]


[link]


[link]


Szerintetek?



2013. jan. 9. 12:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Na, hát írtam egy emailt ennek a webáruháznak, és azt írták, h 2 év garanciát adnak a gyűrűre (küldenek hozzá garancialevelet). Ha bármi baja van, akkor gond nélkül visszaveszik, visszaadják a pénzt, de még az évek alatt (állítólag) nem jött panasz.
2013. jan. 9. 13:38
 12/16 anonim ***** válasza:
A sima acél tényleg tartós, de a bevontak hamar elcsúnyulnak.
2013. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

az acél és a titán keményebb fém mint az arany :-)

alap kémia 7 osztály :-)


idővel az aranyozás le fog jönni de nem két év alatt hanem 10-15 év alatt esetleg ?!


nekem titán gyűrűm van fényes 2 év után is olyan mint újkorában :-)

2013. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nagymamámnak van titán gyűrűje, ami szintén aranyozott, és már évek óta használja.. szépek! Fényesek, pedig mosogat, hipóz benne..stb. Hát nem tudom. Végül is, nem egy olyan nagy összeg.
2013. jan. 9. 14:58
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha aranyozott, az más. De pl. az első, amit linkeltél csak arany színű, nem arannyal befuttatott! Ez bizony hamar és könnyen kopik. A második nem véletlenül kerül a duplájába. A harmadikkal nincs tapasztalatom. Ha ilyet szeretnél, én az aranyozottat ajánlom, vagy azt a fajtát, amin nincs szín.
2013. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyébként, ezt a rózsaszínes árnyalatú aranyat "hivatalosan" vörösaranynak hívják - tudtommal. Ez, eredetiben azért sötétebb, pirosasabb árnyalatot ad, mint amit Te linkeltél. Mert ez nekem inkább óarany-beütésű, olyan régies hatású.
2013. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!