Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány évesen házasodnak manapsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen házasodnak manapság az emberek?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy mostanában inkább 30 felett szülnek a nők, de nem tudom az esküvők "korhatára" is kitolódott?
2009. aug. 30. 21:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Talán felelőtlennek tartják sokan a 20 év körülieket, ha ilyen komoly döntésre, családalapításra vállalkoznak. Nagyon keveseknek van meg ilyen korban ehhez az alapja. Én személy szerint még nagyon fiatalnak érzem magamat 32 évesen is, és nem szeretnék már tizenpáréves kapcsolatban, házasságban élni, örülök, hogy még csak 3 éves házasok vagyunk, és még friss a dolog:)
2009. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
mikor osszeházasodtuk, én voltam 24 a párom 29, másfél évvel késobb szuletett meg a fiunk.
2009. szept. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagyok, 2. évfordulónk alkalmából megkérte a kezem és igent mondtam. (persze már beszeltünk róla, hogy mik a terveink, szándékunk egymással hosszú távon). A 3. évfordulónk most lesz, néhány hónapja megtartottuk a polgárit szűkösen az anyagiak miatt, de jövőre lesz az egyházi lagzival. Szóval már 23 évesen férjhez mentem, és az első házassági évfordulónkra megtartjuk az elmaradt lagzit. Hallottam azóta, hogy más is csinálja így. Családalapítással még várunk 3-4 évet.
2009. szept. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
76%
Én 20 éves voltam, és 21 éves mikor elhagyott a volt férjem. Manapság egyre későbbre és későbbre halogatják a dolgot. Bár elvált vagyok, hiszek a házasságban. Így is ugyanannyi a válás, szóval az életkor nem mindig mérvadó abban, hogy mennyire tartós egy házasság.
2010. máj. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!