Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A gyermekem miért nincs a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyermekem miért nincs a nevemen? Párom a hatóságok előtt miért tagad le? Együtt is visszakaphatnánk Őket? Miért nem áll ki mellettem? Miért hívogat és mondja nekem, hogy szeret? Miért nem írja meg, hogy az anyja műve?

Figyelt kérdés

Kicsit lehet, hogy hosszú leszek, hogy mindent megértsetek.

Van egy 9 éves kapcsolatom, ahol kb. 5 évet le voltam tagadva a hatóságok előtt, hogy étkezési és egyéb támogatást a párom igénybe tudjon venni és ne, hogy osztozkodnia kelljen velem a 3 lakásán és a vagyonán.

Van egy 5 éves gyermekem, aki még nincs a nevemen, mert ellopták tőlem. Azaz nem telt el a 365 nap a volt párom válása és a születés között. Amikor pár hónapja elakartam végre intézni, hogy a nevemet viselje és apai feladataimat elássam sikerült elintéznem, hogy a volt férj eljött és kijelentette, hogy nem az övé, így törölték az anyakönyvből. Elmentünk átíratni a nevemre, de összevesztünk párommal és ő visszament és lemondta, az apja nevére tette, mint képzeletbeli apa.

Van egy 1 éves gyermek is, Ő a nevemen, akit még nem ismerek, mert láttam vagy ötször, anyósom neveli, mert szülés után páromat kikészítette és a betegsége miatt a gyámügy elvette.

Páromnak van az első házasságából egy fiú, akit én neveltem és néha-néha nevelő jelleggel oda kellett csapjak neki, mert neveletlen.

Na, most ezért feljelentettek és járjuk a bíróságot.

Párom együtt él velem, de a hatóságok előtt letagad, mert szerinte együtt nem kaphassuk vissza a gyerekeket. Együtt élek a párommal, persze amikor megbánt valamivel, én összepakolok és a barátomnál alszok, de együtt élünk.

Párom állítólag szeret engem és mindent megtenne értem, de nem áll ki mellettem és nem mondja meg, hogy a nevelt fiamat nem én tettem tönkre, ő be lett ellenem tanítva.

Én azt mondom neki, hogy hiába lennénk boldogok, de nem kell a gyerekek nélkül, de mivel a tárgyalásokon letagad és nem vallja be, hogy együtt kérjük a gyerekeket mindig összeveszünk és nem adják vissza őket.

Én már nem tudok benne megbízni, hogy valaha is elismer. Nem fogok többé bújkálni a hatóságok előtt.

Ha nem lehetünk egy néven nekem nem is kell.

Erre állandóan hívogat, hogy mennyire szeret. Meg ő párkapcsolat függő és első voltam neki és ő lenne a legboldogabb, ha együtt kérhetnénk őket és egy néven lehetnénk, de még sem teszi meg!!!

Most visszakapta papíron a két nagyobbat, de nekem nem kell a gyermek addig, amíg nem vagyok ráírva a papírra, hogy közösen kértük és közösen kaptuk meg.

Szerintetek valóban szeret vagy mit akar tőlem és miért teszik ezt, hogy nekem ezt mondja, a hatóságoknál meg pont az ellenkezőét???

Miért nem tudja megírni, hogy nem nyúltam a fiához és ez mind az ő és az anyja műve???



2013. jan. 22. 23:43
1 2 3
 21/24 88Móni88 ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Ha leesnél az ego-d szintjéről az IQ-d szintjére, valószínűleg egy ép csontod se maradna...


Kérdésedre a válasz: 1.Soha nem lesz a gyerek a te neveden, mivel így számos támogatást felvehet (jogtalanul) gyermekeit egyedül nevelő szülőként (étkezési támogatás, ingyen tankönyv, magasabb családi).


2. Amíg nincs a neveden a gyerek, addig nem mindegy, hogy

ki kapta vissza??? A lényeg az lenne, hogy normális (bár esetetekben ez nem áll fenn) családként, szeretetben neveljétek a gyerekeket.


3. Azért hívogat, mert tudja, hogy hülye vagy és visszamész hozzá (ezt hívják papucsnak és nem ugyanazt jelenti, mint az általad említett "ÉN VAGYOK AZ ÚR A HÁZNÁL")


Jobb ha tudod, hogy ha kiderül,hogy jogtalanul vettetek fel támogatásokat, akkor elég szép összeget fogtok visszafizetni állambácsinak!

2013. jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"Én kérdéseket teszek fel, amikre választ szeretnék kapni. Úgy néz ki, akiket belinkeltetek azok is választ szeretnének, mert az oldal neve a gyakori kérdések."


Fölösleges tagadnod, sajnos azok is ti vagytok, ezt bárki levághatja. Én csak összegzem a helyzeteteket :)

Miért szégyelled a korábbi kérdéseidet, és a rájuk kapott válaszokat?

Mellesleg, ha nem ti lennétek azok, akkor nem zavarnának a beírt linkek.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. jan. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
2013. jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anizotropikus ***** válasza:

Bocsánat de mindketten klinikai eset vagytok :(

Nem elmebetegség, de a határa!

2014. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!