Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A gyermekem miért nincs a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyermekem miért nincs a nevemen? Párom a hatóságok előtt miért tagad le? Együtt is visszakaphatnánk Őket? Miért nem áll ki mellettem? Miért hívogat és mondja nekem, hogy szeret? Miért nem írja meg, hogy az anyja műve?

Figyelt kérdés

Kicsit lehet, hogy hosszú leszek, hogy mindent megértsetek.

Van egy 9 éves kapcsolatom, ahol kb. 5 évet le voltam tagadva a hatóságok előtt, hogy étkezési és egyéb támogatást a párom igénybe tudjon venni és ne, hogy osztozkodnia kelljen velem a 3 lakásán és a vagyonán.

Van egy 5 éves gyermekem, aki még nincs a nevemen, mert ellopták tőlem. Azaz nem telt el a 365 nap a volt párom válása és a születés között. Amikor pár hónapja elakartam végre intézni, hogy a nevemet viselje és apai feladataimat elássam sikerült elintéznem, hogy a volt férj eljött és kijelentette, hogy nem az övé, így törölték az anyakönyvből. Elmentünk átíratni a nevemre, de összevesztünk párommal és ő visszament és lemondta, az apja nevére tette, mint képzeletbeli apa.

Van egy 1 éves gyermek is, Ő a nevemen, akit még nem ismerek, mert láttam vagy ötször, anyósom neveli, mert szülés után páromat kikészítette és a betegsége miatt a gyámügy elvette.

Páromnak van az első házasságából egy fiú, akit én neveltem és néha-néha nevelő jelleggel oda kellett csapjak neki, mert neveletlen.

Na, most ezért feljelentettek és járjuk a bíróságot.

Párom együtt él velem, de a hatóságok előtt letagad, mert szerinte együtt nem kaphassuk vissza a gyerekeket. Együtt élek a párommal, persze amikor megbánt valamivel, én összepakolok és a barátomnál alszok, de együtt élünk.

Párom állítólag szeret engem és mindent megtenne értem, de nem áll ki mellettem és nem mondja meg, hogy a nevelt fiamat nem én tettem tönkre, ő be lett ellenem tanítva.

Én azt mondom neki, hogy hiába lennénk boldogok, de nem kell a gyerekek nélkül, de mivel a tárgyalásokon letagad és nem vallja be, hogy együtt kérjük a gyerekeket mindig összeveszünk és nem adják vissza őket.

Én már nem tudok benne megbízni, hogy valaha is elismer. Nem fogok többé bújkálni a hatóságok előtt.

Ha nem lehetünk egy néven nekem nem is kell.

Erre állandóan hívogat, hogy mennyire szeret. Meg ő párkapcsolat függő és első voltam neki és ő lenne a legboldogabb, ha együtt kérhetnénk őket és egy néven lehetnénk, de még sem teszi meg!!!

Most visszakapta papíron a két nagyobbat, de nekem nem kell a gyermek addig, amíg nem vagyok ráírva a papírra, hogy közösen kértük és közösen kaptuk meg.

Szerintetek valóban szeret vagy mit akar tőlem és miért teszik ezt, hogy nekem ezt mondja, a hatóságoknál meg pont az ellenkezőét???

Miért nem tudja megírni, hogy nem nyúltam a fiához és ez mind az ő és az anyja műve???



2013. jan. 22. 23:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát de erre már nem lehet mit mondani!

Minden 2. héten van egy ilyen elmeroggyant, összefolyós, nagybetűzős, másikat hibáztatós szappanopera kérdés ettől a két agybeteg, aluliskolázott fazontól...

Próbál rajtuk segíteni az ember, szépen elmagyarázni, hogy minek mi a módja, vagy esetleg (normális hangnemben) pszichológus segítségét javasolja, de ezek...

ezek telibe szarják! Csak jönnek ide panaszkodni megint! Felforr az agyvizem, komolyan :D

2013. jan. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
:D :D :D Azt látom :D :D :D
2013. jan. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne töröltesd a hozzászólásaimat, mert addig írok, amíg jól esik :)
2013. jan. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Igen, a párom és a volt párom is az ugyanaz a személy.

Azt nem az én asszonyom írta!!!

Barátnőm miért lenne mániás depressziós?

Ha kapcsolatfüggő lenne nem volna minden úgy, ahogyan én akarom?

2013. jan. 23. 22:49
 15/24 A kérdező kommentje:
Én kérdéseket teszek fel, amikre választ szeretnék kapni. Úgy néz ki, akiket belinkeltetek azok is választ szeretnének, mert az oldal neve a gyakori kérdések.
2013. jan. 23. 22:52
 16/24 anonim ***** válasza:
73%-os kezdheted a keresést... Úgy látom ma is van új kérdés :D :D :D
2013. jan. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

NEM BÍÍÍROM.


Figyelj kérdező, megválaszolom a kérdéseidet, remélem fel tudod fogni a csökkent értelmi képességű elméddel:


A gyermekem miért nincs a nevemen? Mert a "párod" sz*rik rád.


Párom a hatóságok előtt miért tagad le? Lásd egyel feljebb.


Együtt is visszakaphatnánk Őket? Nem, mivel a "párod" beteg, nem való a gyereknevelésre. Ahogy te sem. A gyerekeknek az lenne a legjobb, ha értelmileg és érzelmileg is ép nevelőszülőkhöz kerülnének.


Miért nem áll ki mellettem? Lásd fentebb.


Miért nem áll ki mellettem? Mert nem normális, mániás depressziós és kapcsolatfüggő.


Miért nem írja meg, hogy az anyja műve? Mert ha versz egy gyereket, az nem az anyja, hanem a te műved, basszus. Nehéz megérteni?! GYereket nem ütünk meg! NEveltet meg mégannyira sem. Te megtetted, így HIBÁS vagy, hiába tagadod le.


Szerintetek valóban szeret vagy mit akar tőlem és miért teszik ezt, hogy nekem ezt mondja, a hatóságoknál meg pont az ellenkezőét??? Nem, szerintünk nem szeret, cska kapcsolatfüggő. jó lenne, ha észrevennéd te is.


Miért nem tudja megírni, hogy nem nyúltam a fiához és ez mind az ő és az anyja műve??? MERT NEM IGAZ, hiszen fentebb leírtad te is, hogy odacsaptál neki.


Barátnőm miért lenne mániás depressziós? Mert minden jel arra mutat, azért


Ha kapcsolatfüggő lenne nem volna minden úgy, ahogyan én akarom? Nem, ez a kettő hogy jön össze? Ő nem szerelmes, csupán kapcsolatfüggő, így elveszíteni nem akar. Viszont tisztában van azzal, hogy te egy kis csicska vagy, és úgyis vele maradsz, akárhogy is tipor beléd. Tehát meg is teszi. Hozzáteszem te sem vagy jobb. "FÉrfi" létedre hisztizel, delúzióid vannak, nem vállalod a tetteidért a felelősséget, sajnáltatod magadat.


"Én kérdéseket teszek fel, amikre választ szeretnék kapni. "

Ne hazudj már a pofánkba. 20x megkaptad már a választ a kérdésre: egyrészt hagyjátok ott egymást, másrészt keressetek orvosi segítséget. Te nem akarsz semmilyen kérdésre sem választ kapni, te SAJNÁLTATNI akarod magadat itt.


Na és innentől kezdve várhatod, hogy egy nap beállítok, és arcon csaplak. Agyő.

2013. jan. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaidat, bár nem mentem sokra vele sajnos.

Ha a Párom sz*rik rám, akkor miért nem engedi, hogy elhagyjam???

Nem vagyok csicska, ÉN VAGYOK AZ ÚR A HÁZNÁL!

Nem akarok vele maradni, mindig elmegyek és visszacsalogat.

Nem akarom SAJNÁLTATNI magam, valóban hasonló válaszok után keresgélek.

2013. jan. 24. 12:01
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

"Köszönöm a válaszaidat, bár nem mentem sokra vele sajnos."


Mert mint mondtam, értelmi fogyatékos vagy.


"Ha a Párom sz*rik rám, akkor miért nem engedi, hogy elhagyjam???"

Mert kapcsolatfüggő? Basszus, hogy valakinek ennyire csökkent értelmi képességei legyenek, mint neked!


"Nem vagyok csicska, ÉN VAGYOK AZ ÚR A HÁZNÁL!"

Igen, nyilván ezért vergődsz a "párod" után még akkor is, ha sz*rik rád és megaláz. Nem vagy te úr sehol.


"Nem akarok vele maradni, mindig elmegyek és visszacsalogat."

Visszacsalogatni csak azt lehet, aki hagyja magát, te szerencsétlen.

2013. jan. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kösz a tiltást :)
2013. jan. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!