Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 2 tanús, "titkos" esküvője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 tanús, "titkos" esküvője volt valakinek?

Figyelt kérdés
Miért döntöttetek így? Utána hogy mondtátok el a családtagoknak?
2013. febr. 9. 20:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
ilyen csak a mesében van
2013. febr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Nekem már nem éltek a szüleim, férjem nem volt a legjobb viszonyban a szüleivel.2 tanúval összeházasodtunk, rá 2 hétre jelentettük be.Természetesen nem örültek, de azóta eltelt 7 év, megbékéltek, már van 3 gyerekünk és a családjával is nagyon jó a kapcsolat.
2013. febr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

A férjem egyik barátja, és pár hónappal később a fiam keresztanyja esküdött így. Polgárilag és a templomban is. Mindkét esküvőn a férjem és én voltunk a tanuk.

Egyikük sem akart nagy felhajtást, etetni-itatni a rokonokat, ismerősöket.

A szertartás után megittunk egy vendéglőben egy-egy pohár bort. Hazamentek, és otthon elmondták a szülőknek. Nem volt belőle egyik esetben sem sértődés.

2013. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
A szüleimnek volt, huszonöt éve. A nagymamám azóta is felemlegeti, hogy mennyire fáj, hogy annyira nem érdemesítette a fia, hogy legalább szóljon, "anyám, holnap megházasodom".
2013. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Negyedik vagyok, azért nem szóltak előre, mert a szülők mindkét részről ellenezték a házasságukat. (Egyébként már tudjuk, hogy nekik volt igazuk.)

Ettől függetlenül szerintem annyit minimum megérdemelnek a szülők, hogy az ember szóljon előtte, hogy holnap megy aláírni a papírokat.

2013. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Nekem.7 Éve.Szüleimmel nem voltam joba,parom szülei külföldön élnek.2 tanu semmi felhajtas,sem templomi esküvö.Képeslapot küldtünk mindenkinek hogy mi ujsag.Nem bántam meg.
2013. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy már bejelentettük egyszer, hogy összeházasodunk. A vőlegényem oldaláról csak mondvacsinált kifogásokat hallottunk, hogy szerintük ez miért nem jó... Szűk családi kört terveztünk, ami 40 fő körül lett volna. Sajnos azonban közbejött 1-2 dolog, ami miatt nem lenne pénzünk megetetni-itatni annyi embert. Így lesz egy polgári 2 tanús szertartás (egy ismerősöm fog még fotózni), és utána egy szerény ebéd egy kisvendéglőben. Az én családom rám hagyja az egészet, mármint olyan szempontból, hogy tudom, hogy ők nem sértődnének meg emiatt.

Azért kérdeztem, hogy utána hogy lenne 'jó' elmondani?

Előtte semmiképp sem szeretnénk szólni, bármilyen felhajtás nyűg lenne, és ezt ők nem értik meg...

2013. febr. 9. 20:55
 8/26 A kérdező kommentje:
Kimaradt: az eljegyzésről természetesen tudnak, hogy megtörtént, és azóta, hogy bejelentettük, hogy összeházasodnánk (amikor kaptuk a megjegyzéseket is), nem esett szó az esküvőről.
2013. febr. 9. 20:58
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsétek be előre, de úgy megfogalmazva, hogy "25-én megyünk aláírni a papírokat". Ebben egyértelműen benne van, hogy nem olyasmiről van szó, amire őket meghívhatnátok.

Az utána lévő ebédet ne mondjátok, mert abból már gondolhatnak arra, hogy akkor már őket is meghívhatnátok. Szóval nem kell ezt tudniuk. Csak beszaladtok az irodába és "leszerződtök".

2013. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Én így házasodtam. Az anyakönyvvezetőhöz villamossal mentünk, a tanukat az utcáról kértük meg. Ennek már több mint 35 éve. Azóta is együtt vagyunk...

Viszont ismerek olyanokat akiknek a szülei kölcsönt vettek fel a lakzira, és már rég elváltak, de még mindíg fizetik az adóságot

2013. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!