Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 2 tanús, "titkos" esküvője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 tanús, "titkos" esküvője volt valakinek?

Figyelt kérdés
Miért döntöttetek így? Utána hogy mondtátok el a családtagoknak?
2013. febr. 9. 20:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Egy kolléga fotózott egyszer egy ilyen esküvőt, szerintem nagyon meghitt volt. :)
2013. febr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Köszönön szépen mindenkinek a választ!

Szerintem az lesz a megoldás, hogy utólag szólunk mindenkinek. Árnyaltabb a helyzet kicsit, mint leírtam, ugyanis van már egy kisfiunk is, és a párom családja (vagyis annak nagyobbik fele) még mindig semmibe vesz, mintha egy futó kaland lennék (vagy az sem). Annyit törődnek velem csak, hogy rosszindulatú megjegyzéseik vannak állandóan... Én nem szeretnék ilyen emberekkel bármit is ünnepelni, és a vőlegényem is így gondolkozik erről.

Sajnos nem hiszem, hogy a közeljövőben beleférne egy "éttermezés" a költségvetésünkbe, szóval valahogy másként kell tudtukra adni, hogy mi a helyzet...

2013. febr. 10. 14:13
 23/26 anonim ***** válasza:
És a kolléga volt az egyik tanú is?
2013. febr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint nem, Ő volt a plussz egy fő a két tanú és a pár mellett, de ezt valószínűleg csak Ő tudná megmondani, a képekből is csak néhányat láthattam. :)
2013. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk 3 hét múlva lesz 2 tanús, titkos esküvőnk. És mi utólag fogjuk megmondani a családnak. Nem hiszem, hogy lesz sértődés. Mi nem szeretjük a felhajtást, és ez nem is arról fog szólni. 11 éve vagyunk együtt, és van egy kisfiunk is. Nekünk csak az a fontos, hogy hivatalosan is "család" legyünk. Nem akarunk túl sokat költeni sem rá, és ha már valakit meghívnánk a családból, úgyis az lenne, hogy még őt, meg őt, meg őt, stb. Ez a mi kis magánügyünk lesz. Utólag majd iszunk a szülőkkel egy pezsgőt! :)
2013. febr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Én is két tanús esküvőt szeretnék. Mondjuk titkosnak nem mondanám. A szüleimmel és a párommal beszéltem erről, hogy semmi értelmét nem látom a 200 fős lagziknak..elpazarolt pénz és a vendégek 80%-át az ember még csak nem is ismeri..Én inkább arra gondoltam, h egy szép nyári napon összeházasodunk és nagy esküvő helyett inkább fognánk magunkat és eltűnnénk egy hét nászútra :) Nekem egy közösen eltöltött nyugodt hét többet ér mint az egy napos mulatozás :)
2013. febr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!