Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 2 tanús, "titkos" esküvője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 tanús, "titkos" esküvője volt valakinek?

Figyelt kérdés
Miért döntöttetek így? Utána hogy mondtátok el a családtagoknak?
2013. febr. 9. 20:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Mi megterveztük a lagzit, le volt foglalva a hely, a zenekar, be voltunk jelentkezve. 2009.aug.-ban lett volna. Közben kiderült kisbabát várunk, pont augusztusra. Mindent visszamondtunk. Árpilis 12-én elvesztettük a kisfiút. Két hónap múlva összeházasodtunk, két tanu, annyi különbséggel mint kérdezted, hogy nálunk a két anya is ott volt mint "násznép". Sötétbordóban voltam, még fájt minden, csak egymásnak voltunk a férjemmel, és ezért döntöttünk így. A család többi része tudta, és megértette (némelyik). Ha meghívjuk ezt, akkor már meg kell amazt is. Ha emezt is meghívjuk, akkor meg a másik besértődik hogy őt miért nem.... Így volt a legjobb. Kicsit bánom hogy nem lehettem egy nap királylány, de másrészt maradt pénzünk is, amiből elmentünk nyarani, életünkben először. :)
2013. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, tehát előtte hívjunk fel mindenkit? Mert ha az azelőtti utolsó találkozón mondjuk, 1000%, hogy megjelennek a házasságkötőben... Vagy ami még rosszabb, nem értik meg, hogy miért nincsenek meghívva. Sajnos a párom családja ilyen, nekik az a legnagyobb szórakozás, ha összeülnek, és ehetnek egy jót. Tehát ha még valaki ki is fizetné közülük az ebédet (amire nem látok semmi esélyt, de tegyük fel...), akkor nyilván az én családtagjaim abból kimaradnak. Édesanyámék nem tudják ezt finanszírozni, nagyon rosszul állnak anyagilag. Apámék meg kb. 250 km-re laknak, ők sem állnak fényesen, tehát már önmagában eljönniük sem lenne "olcsó".
2013. febr. 9. 21:09
 13/26 A kérdező kommentje:

21:02nek szólt az előző kommentem:)


21:08: Nagyon sajnálom, remélem született azóta babátok, és minden rendben veletek!:) Igen, én is emiatt a besértődős dolog miatt tartok kicsit az egésztől... Sajnos nekünk nem nagyon marad utána sem pénz, de nembaj, majd bepótoljuk mi is a nyaralást. :)


21:07: Gratulálok nektek, és még 2* ennyi évet kívánok Nektek!:) Igen, ilyet én is hallottam, sőt, a családban is volt ilyen... 700 fős lakodalom, meg miegyéb... 3 év múlva váltak. Évekig fizették még a törlesztőrészleteit a hitelnek, amit erre vettek fel...

2013. febr. 9. 21:15
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

az én szüleim voltak így, mert Romániában esküdtek, a szülők mindkét részről messze laknak és nem volt pénzük az útra és a szüleimnek sem, hogy oda utazzanak valamelyikhez.

+ aput ahhoz a városhoz kötötte a munkája.

Ők bejelentették előre hogy így lesz, nem volt sértődés belőle.

2013. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne hívjatok fel mindenkit, elég a szűk családnak előre szólni személyesen. Ők viszont szerintem tényleg megérdemelnek ennyit.


A többieknek én egy körímélt küldenék, hogy ekkor és ekkor házasodtok,két tanú kíséretében. Ha nem bízol benne, hogy nem jelennek meg, akkor utólag is elég, és mellékeljetek hozzá néhány képet.

2013. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
58%
Ja, apámnak. Iwiwről tudtam meg. Baromi jól esett, mondhatom. :D Biztos nem csinálnék ilyet...
2013. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Anno 2001-ben házasodtam ilyen formában, de a pénz hiány miatt. Utólag nem bánom, 7 év után szépen békességben elváltunk.
2013. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
83%

szüleimnek volt. Anya tanúja, apa tanúja,felesége

plusz én. :D

Szüleikkel nem voltak akkor jóban

2013. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
89%

Én még nem vagyok házas, de biztosan így tennék.

Valamiért iszonyúan taszít az egész lakodalom dolog. Másét szeretem, de engem senki ne álljon körbe egy ilyen dologért. Ha valamit leteszek az asztalra, azt ünnepeljük, mást ne.

És valamiért nem is érzem, hogy másra tartozna, ezért szó sem lehet róla, hogy bárkinek elmondjam. Majd megtudja, aki akarja.

2013. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk. 18 eve elunk egyutt es 8 eve vagyunk hazasok. Ferjem ismert ember es en a negyedik feleseg vagyok. Nem akartuk, hogy tudjak es uton- utfelen gratulaljanak. Gyurut se hordunk es a nevet sem vettem fel. Szuloknek utolag mondtuk meg. Meghivtuk oket egy etterembe. Azt hittek a szuletesnapom miatt megyunk. Sertodes nem volt, teljesen megertettek es jol fogadtak.
2013. febr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!