Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Júliusban lesz az esküvőm, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Júliusban lesz az esküvőm, és már megvan a ruhám. Hamar rátaláltam, és kicsit hiányzik az esküvői szalonok hangulata. Menyasszonyok Budapesten, elkísérhetnék valakit próbára? Nem zavarnék, csak akkor mondanék véleményt, ha kérdeznek.

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 22:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem az utolsó javaslata a legjobb!! Amit önmagában Te leírsz, kérdező, az egy marhaság.


24N

2013. febr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%

Ha máson látsz ruhákat ugyanúgy fennáll a veszélye, hogy szebbet és olcsóbbat találsz. Sőt. Mi a különbség? Attól, hogy nem te veszed fel, ugyanúgy láthatod, hogy szebb, jobb, olcsóbb stb.


Amúgy sok szerencsét, de én mint menyasszony biztos nem vinnék magammal egy vadidegen utánfutót, mert szegénynek kell a hangulat. Szerintem a menyasszonyi ruha választása elég intim kérdés, nem vadidegeneket szoktak hívni magukkal, hogy bámulják őket, mert jó a hangulat.

2013. febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező! Én semmiképp sem mennék a helyedben. Találtál egy gyönyörű ruhát, ne akard ezt elrontani azzal, hogy meglátsz egy szebbet. Még ha úgy is gondolod, hogy nem fog ez megtörténni, hidd el, minden további nélkül meg fog.


És inkább örülj annak, hogy megtaláltad viszonylag hamar.. Sokkal rosszabb lenne, ha már felpróbáltál volna vagy 80 ruhát és még egyik se jó..szerintem az sose találja meg az igazit, mert egyik se jó neki, miközben már a legelső ruha is gyönyörűen állt rajta és igazán hozzá illett.


Szóval szerintem ne menj. Nézegess ruhákat a neten, érd be ennyivel.

2013. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
87%
A helyedben éppen azért nem mennék el nézelődni, mert hátha látnék a mostaninál szebb ruhát és csak fájna a szívem. Próbáld ezt a meglévő ruhádat megszeretni és a jeles napon örömmel felvenni.
2013. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%
ez kb olyan, mintha a napokban vettél volna egy lakást, de elmennél vadidegenekkel lakásnézőbe, mert te te túl hamar megtaláltad, amit kerestél.
2013. febr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: vagy lakás helyett férjet is mondhattál volna :)


Bocsi! Rossz vicc, de azért irigyellek a problémáidért...

2013. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
25%
Nekem segíthetsz, de előtte még keresnem kell egy jó pasit aki el is akar venni, és még pénze is van ruhára:-) Amúgy aranyos a felajánlásod, remélem találsz valakit aki örül a segítségednek.
2013. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, de ahogy már írtam, nem tartom hasznosnak az olyan kommenteket, akik hülyének néznek, meg lesajnálnak, meg le akarnak beszélni. De tényleg; miért kell a másikat piszkálni?

És amikor én először mentem próbálni, éppen nem ért rá egy barátnőm sem és ha egy objektív szemlélő velem lett volna, én nem bántam volna. Sőt - kapaszkodjatok meg - még örültem is volna neki. Mondjuk én nyitott ember vagyok. Szóval hátha lesz valaki aki hasonlóan nyitott.

2013. febr. 24. 18:17
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy menyasszony eleve nem objektív. Te még most választottál ruhát magadnak, nem hiszem, hogy objektívan tudnál szemlélődni köztük.
2013. febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem menyasszony vagyok éppenséggel, de szerintem célzottabban kéne kiírnod a kérdést ahhoz, hogy találj valakit.


Szóval pl. címnek annyit írnék, hogy


"Elkísérhetlek a menyasszonyiruha-próbára?"


És alatta kifejtheted, hogy miről is van szó.

A mostani verziót nem azok fogják megnyitni, akiket érdekel az ajánlatod. :)


/ Egy esküvőfotós /

2013. febr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!