Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az ilyen kesztyűk hogy-hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen kesztyűk hogy-hogy még mindig népszerűek?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 15. 19:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
33%
Már hogy ne lenne.Gyönyörü.Nekem nagyon tetszik.Nekem is hasonló volt.
2013. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%
A fehér ruha és a fátyol sem ment ki a divatból, az ilyen kesztyu is sokaknak ugyanolyan elmaradhatatlan darab :-)
2013. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%

Erre felé nem nézik mi a divat, mi elegáns, mi illik össze, mi előnyös, csak "még ezt is, még azt is ilyet, is olyat is, ilyen dísszel, olyan dísszel". Meg sok a szalon, ahol nem épp a legigényesebb ruhákat vannak jelen, na azokhoz szokták ezeket a műanyaggöngyös kesztyűket passzintani.


A legnagyobb baj az, hogy még a szalonban sem szólnak, hogy rövid az ara karja és nem is illik rá a kesztyű, már annyi minden lesz eleve rátéve, hogy rég nem fog hiányozni a kesztyű róla, csak hagyják, hadd tegye fel...


De tényleg, ha megnézel egy kifinomultabb nyugati menyasszonyt, ilyeneket már rég nem vesznek fel...

2013. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
8 éve volt az esküvőnk és már akkor sem volt elengedhetetlen kellék. Rajtam nem is volt kesztyű és ezen senki nem csodálkozott.
2013. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én is csodálom, hogy el tudják adni ezeket, azért kérdeztem.
2013. márc. 15. 20:23
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Igazából nekem se tetszik, de nem tudom mennyire népszerű meg mennyire veszik. Igazából Mo.-n mindenkinek ilyen van szinte.
2013. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%

a kevesebb néha több. tartja a mondás, és vallom én is. az ilyen kesztyűk max a szalagavatón nézhetők el, a fiatalság-bolondság számlájára írva. esküvőn nagyon prolis, és iszonyat ízléstelen is.

aki szeretné persze hordja, meg válogasson köztük, de nekem eszembe sem jutna ilyet felvenni. még a fotózásra se.

2013. márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Kiegészítőket keresgélek, képtalálatoknál rengeteg ilyen (számomra) förtelmet dob ki. Elcsodálkoztam, hogy van ilyesmire igény...
2013. márc. 15. 21:36
 9/24 anonim ***** válasza:
40%

Én kesztyűpárti vagyok, szerintem semmi gond ezzel a kesztyűvel, bár szerintem hosszabban jobb lenne.

Ha ujjatlan, pánt nélküli a menyasszonyi ruha, akkor számomra annyira csupasz, ha nincs hozzá kesztyű. Sokkal elegánsabb, ha van.

2013. márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
Én sem értem. Szerintem egyáltalán nem néz ki jól és a legtöbb ruhához nem illik, így teljesen agyoncsapja az összhangot.
2013. márc. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!