Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az ilyen kesztyűk hogy-hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen kesztyűk hogy-hogy még mindig népszerűek?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 15. 19:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%
Elsö vagyok.Nekem 2006 ban volt az esküvöm.Nekem igen is tetszett.Az sem mindegy milyen ruhát veszel fel.....
2013. márc. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak a wc láncra emlékeztető ujj bebújtató nem tetszik. Mondjuk akinek vaskos, rövid karja van nem ajánlott, mert elvágja, ahelyett, hogy nyújtaná.


24N

2013. márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam, hogy nekem nem tetszenek, nekem pl ezek jönnek be:


[link]


[link]


[link]


[link]


És ezt ízért írom, mert valaki írta, hogy szerinte kell kesztyű mondjuk egy pánt nélküli esküvői ruhához, amit én nem is vitatok, de szerintem gáz ez a beakasztós dolog :S


Bár nem mondom, hogy az én általam linkelt kesztyűk nagy tetszést aratnak, mivel kicsit furább az ízlésem.

2013. márc. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés, de azért már mennek a divatból kifele, DE van olyan ruha amihez kell és jól is áll a kesztyű (de nem ez a beakasztós stílusú). Meg pl a magas, hosszú karú nőknek jól áll, persze az már más kérdés, hogy a ruhához is?!
2013. márc. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

A kesztyu sosem megy. A divatbol gyonyoru kiegeszito tud lenni. Bar amit linkeltel borzalom, meg ezek az ujjbeakasztosak kozul talan egyet lattam ami szep folt ott is csak azert, mert annyira szep volt, hogy el tudott az ember siklani az ujjbeakasztas felett.


Utolso


A linkek kozul az utolso nagyon szep, bar en ateljes kesztyut szeretem, de a nem tudom hanyadik ilyen nagyon szep, de a fodor es virag nem tetszik a tetejen...

Igaz en valoszinu hosszuujju ruhat valasztok, ha talalok olyat ami. Tetszik, de pl a pant nelkuli ruhakhoz bena a kesztyu nekem, mert nem latom ertelmet, hogy kinn a vallam meg minden akkor mindek kesztyu, a 35 fokban is benanak tartom... De pl tavasszal vagy osszel igazan illo dolog...

2013. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
42%
Ízlések és pofonok. Nekem például nagyon nem tetszenek a 13-as által linkelt kesztyűk. Az sem tetszik, amit a Kérdező linkelt, de abban a fajta kesztyűben százszor szebbek is vannak.
2013. márc. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
87%

Az hagyján, hogy kesztyű. De többnyire ezek a valamik nem is illenek a ruha anyagához, stílusához, túldíszítettek, fényes anyag + csipke + gyöngyök, de erről nem vesznek tudomást, csak jaj vegyünk már fel mindent, mert máshova nem tudok ilyet felvenni sose, inkább most öltözzek bazári majomnak, ha lehet.


Itt is volt ilyen kérdés, hogy egy szép igényes ruha, amin egy centi csipke nem volt és akkor csipke kesztyűt akart hozzá... Hát...

2013. márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló: szívemből írtál minden szavaddal! (y)


Mindenkinek köszönöm, hogy válaszolt!

2013. márc. 16. 11:01
 19/24 anonim ***** válasza:
85%
Én sem értem, hogy lehet ilyet felvenni, mondjuk eleve kesztyű ellenes vagyok, de szerintem csak rásózzák a menyasszonyokra, akik mindent fel akarnak venni, amit csak lehet. De szerintem ne fájjon neked, hogy másnak ez esetleg tetszik.
2013. márc. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Hol írtam, hogy fáj?
2013. márc. 16. 11:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!