Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az ilyen kesztyűk hogy-hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen kesztyűk hogy-hogy még mindig népszerűek?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 15. 19:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
79%
Megnyugtatok mindenkit, hogy csak itt Kelet-Európában menő még bizonyos társadalmi rétegekben. Ízléses körökben nem divat függetlenül a pénztől.
2013. márc. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
75%

Egyetértek azokkal, akik szerint ez csak Magyarországon illetve Kelet-Európában normális dolog, és itt is csak bizonyos (alacsonyabb) társadalmi rétegekben.


Alapvetően a kesztyű lehet egy gyönyörű kiegészítő, de sajnos nagyon meg kell válogatni hogy mihez és milyet veszünk fel. Kiemelten fontos, hogy a menyasszonynak hosszú, karcsú karja legyen, valamint hogy a kesztyű passzoljon a ruha színéhez, anyagához, stílusához.


Ezek a beakasztós, műanyaggyöngyös kesztyűk egyszerűen minősíthetetlenek.


A 13-as viszont remek példákat linkelt arról, hogy manapság milyen kesztyűk azok, amik megállják a helyüket.

Nyugat-Európában terjed a bohém, bohókás esküvői divat, a legtöbb kesztyű is ehhez igazodik. AMennyiben nem, akkor is elterjedt a csipke, fodor, virágdísz - ízléses mennyiségben, a ruha stílusához hangolva.

A másik, ami még hódít a rövid kesztyű:


[link]

[link]

[link]

[link]


Hosszabb kesztyűket ujjatlan ruhákkal szokás viselni, középhosszút szintén, rövidujjas, vállat takaró ruháknál szinte csak a kézfejet takaró kesztyű jöhet szóba.


Egyébként ezeket a középujjas kesztyűket azért találták fel, mert sokakat zavart, hogy a gyűrűcserekor le kell venniük a kesztyűt - mára erre van egy modernebb megoldás: a legtöbb kesztyűn egyszerűen levehető a gyűrűsujj, gyűrűhúzás után pedig visszacsatolható a kesztyűre :)

2013. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
59%

Az a kesztyű, amit linkeltél nekem sem jön be. De láttam már szép darabokat is, ami valóban ment a ruhához...

Az badarság, hogy alacsonyabb rétegek esküvőjének az elengedhetetlen kelléke...Így nem lehet általánosítani. Voltam már szerényebb esküvőkön is, ahol minden nagyon ízléses volt, semmi csicsa vagy bóvli. Sőt olyan is volt már, hogy pont a "tehetősebbek" akartak mindent megmutatni, hogy nekem erre is volt pénzem meg arra is...és valahogy az összhatás már túl sok volt.

Tehát teljesen felesleges általánosítani.

2013. márc. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
22-es, én vagyok a 13-as köszike :) amiket te írtál azokat én is néztem, és az elsőt én is beakartam linkelni, csak annak az anyaga nem tetszett végül :) Amúgy nekem ezek a rövidek is nagyon tetszenek, illetve én esküvőkor nagyon csipkepárti vagyok :)
2013. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!