Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan tudnám elintézni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elintézni, hogy másodszor is házasodhassak templomban?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 19:08
1 2
 11/15 anonim válasza:
41%
Akinek "gyomorforgató" más kérdése az inkább szedjen Dedalont!
2009. szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
Miert akarsz masodszor is templomban eskudni?? Viccet csinalsz az egesz vallasbol!! Ha hazasodni akarsz megint akkor hazasodj polgari szertartas szerint, bar en ezzel sem ertek egyet csak kiveteles esetekben, peldaul ha az elso ferjed meghalt es ujra hazasodni szeretnel. Nalam egy hazassag egy eletre szol ha meg tonkrement barmilyen oknal fogva akkor nem hazasodnek megint!
2009. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
26%
Ezért a kérdésért szívesen nyakon hánynálak. Nincs értékrended.
2009. dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Latom hogy ez regi kerdes de lehet hogy mast is erdekel a tema.

Ez az oldal mindent elmagyaraz a kulonbozo vallasokkal kapcsolatos eskuvorol:

[link]

2011. okt. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs jogunk ítélkezni. Persze, hogy normális esetben igaza van a felháborodott válaszadóknak. De pl. mi van akkor, ha nem az illető hibájából borult fel az első házasság, pl. megcsalta a másik fél vagy elhagyta, átejtette stb. Ilyen esetben lehet kérvényezni a katolikusok esetében a püspökségen az előző házasság érvénytelenítését, ami azt jelenti, hogy kimondják, hogy nem volt érvényes az első házassága az illetőnek, azaz nem volt házas! Én hívő református vagyok, de több ilyen hívő (!) katolikus esetről tudok. Ez reformátusoknál nem lehetséges, ott csak egy egyházi házasságkötése lehet mindenkinek, úgy tudom.
2011. nov. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!