Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szülők, nektek csalódás, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, nektek csalódás, ha a gyermeketek nem kötelezi el magát, nem lesz férje/felesége?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 12:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim sose hozták szóba az ilyesmit, sőt kifejezetten gátolják minden kapcsolatomat.
2013. ápr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Én egy meleg 22 éves srác vagyok, anyámnak nagy csalódás a melegségem, bár én szeretnék gyereket. Viszont én attól félek hogy nehéz természetem miatt párom sose lesz.
2013. ápr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Nekem csalódás lenne, de ha neki jó igy,akkor nem hiszem, hogy tudnék valamit is tenni ellene.
2013. ápr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Nekem "csak" abból a szempontból lenne csalódás, hogy megszakadna a szívem, ha tudnám, h sose lesz családja, gyereke, nem tudja meg milyen érzés az mikor feltétel nélkül szerethet valakit (gyerekét). Nekem sok egyedülálló ismerősöm van, akik jól érzik magukat úgy ahogy vannak, egyedül. Kivéve ez alól a sátoros ünnepeket, mikor is bevallják, h nagyon rossz érzés egyedül ülni a tv előtt otthon.
2013. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%
4: Nem erre vonatkozott a kérdés. Család, gyerek lehet házasság nélkül is.
2013. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
4. vagyok. A válaszom vonatkozik a gyerektelenség nélkül is a kérdésre!
2013. ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
17%

6: Nem értem.

A kérdés csak a házasságkötésre vonatkozik.

2013. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem lesz férje, felesége (és gyermeke) akkor nem egyedül marad idősebb korára?
2013. ápr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem lesz férje/felesége, attól még lehet(nek) élettársa(i) és gyermeke(i), vagy élhet kommunában, törzsben, ahol egyáltalán nincsen egyedül.
2013. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
De a kérdés nem úgy szólt, hogy - helyette élettárs???
2013. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!