Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti megsertodnetek, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megsertodnetek, ha nem naszajandekot kerne az ifju par toletek, hanem penzt, hogy kifizessek a lagzit?

Figyelt kérdés

Nyaron ossze szeretnenk hazasodni parommal, akivel lassan 9 eve vagyunk egyutt. (Kulfoldon lakunk, ezert is nem kerult meg sor a hazassagra. 3 evig csak egyutt jartunk, nem akartunk egyuttlakas nelkul osszehazasodni. 3 ev egyuttjaras utan viszont kulfoldre koltoztunk, s mivel egeszen eddig nem talaltuk meg a modjat, hogyan lehetne megis otthon kimondani az igent, ezert nem hazasodtunk, de most megtalaltuk a megoldast)

Mivel mar 6. eve egyutt lakunk, mar mindenunk megvan, es nem is igen tudnank kiszallitani ide kulfoldre a naszajandekokat, ezert is, arra gondoltunk, hogy inkabb penzt kernenk, ha kerdeznek, de az lesz az elso, miutan mondjuk nekik, hogy osszehazasodunk, hogy mindenkit megkerunk, hogy semmit ne vegyenek ajandekba. (Van eleg tanyerom, teaskeszletem, disztargyam, ha ilyesmit adnak, a padlason kot ki) Ez az egyik indok, amiert penzt kernek inkabb, mert ugy is akarnak adni valamit, ismerem oket. Masreszt nekunk at kell valtanunk a penzt, s ez eleve penzveszteseg, s ha csak lehet a minimalis osszeget valtjuk at, s ha penzt adnanak ajandekba, akkor kevesebbet kene atvaltanunk. 2 ezer forint fejenkent eleg lenne, mar csokkentene a kiadasainkat (Iden hazat is veszunk, autot is cserelunk, a hazautazas eleve penzbe kerul, kisteso is jon...igy hatalmas segitseg lenne) Kis eskuvot szeretnenk, egyszerut, felhajtasok nelkul, minimalista szinten. Utana 30 fos ebedet szervezunk apukam hazaban, semmi extra, egybekotve a kislanyom szuletsnapjaval (ha szerencsenk van, pont kislanyom 3. szuletesnapjan tudunk osszehazasodni, hatalmas ajandek lenne)

En megemlitem nekik, hogy semmit ne adjanak, es nagyon kerem oket, hogy tartsak be, mert nem tudjuk kihozni kulfoldre (kocsival megyunk haza, de az auto kapacitasa is vegleges) Ha pedig ezek utan megkerdezik, hogy akkor mit, en mondom, hogy semmit, gyertek el, legyetek jokedvuek, oruljetek velunk. De ha kotik az ebet a karohoz, akkor mondom, hogy akkor segitsenek be az ebedbe. Ez igy nem gaz, ugye?


2013. ápr. 13. 19:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. A versikek nekem se jonnek be, nekem is tolakodoan hangzanak.

Igen, szinte a legkozelebbi hozzatartozok ezek csak. Felet egyebkent meg se hivnam, mert tulajdonkeppen nem csaladtagok. Ugy nevelkedtem fel, hogy nem igazan tartottuk a kapcsolatot a csaladdal. Anyam es apam elvalt, apammal nevelkedtem, anyam csaladjarol semmit nem tudok joforman, s anyamma se tartottam nagyon a kapcsolatot. Apam nem tartotta se az anyjaval, se a 3 tesojaval a kapcsolatot. 12 evesen tudtam meg, hogy vannak. De utana se tartottuk, igy peldaul a 4 vagyis most mar 5 unokatesom es szuleik, nincsenek is a listan egyelore. Viszont van par ember, aki sajnos jarulekos hozzatartozo. Apunak olyan 3 eve van uj kapcsolata egy 3 gyerekes anyukaval, veluk csak tavaly es tavaly elott talalkoztam parszor. Es oket is meg kell hivnom, mert hogy nez ki, ha nem. (Mar meghivtam oket a tavalyi bulira-lanyom szulinapjara)Aztan ott van a noverem es parja. A parjanak volt egy elozo hazassaga, s 3 gyereke van attol a notol. Tavaly oket is meghivtam a szulinapi zsurra, mert hogy nez ki, ha nem...ezek utan most is meg kell oket hivnom. Onnan csak 2 gyerek jott el. Igazabol a tavalyi parti nagyon olcson kijott, kerti hussutes volt, mindenki elvezte, szabadetkezes volt, anelkul, hogy asztalhoz ultunk volna egyszerre. Mindenki nagyon jol elvolt. Viszont most majd asztalhoz kell ulnunk, mert azert megiscsak olyat kene szervezni:D Julius vegi, augusztus eleji lagzi-parti lesz, ugy tervezem, hogy a garazsbant tartjuk, ott huvos van:D (a diplomaosztom utani partit is ott tartottuk, kabe ennyi szemellyel, nagyon tuti volt) Igy senki nem mocskol a hazban, es a kisebbek is ki-be rohangalhatnak, ha veletlen esne az eso, fedel van a fejunk folott:D

Viszont elgondolkodtam, hogy esetleg meg kene hivni apukam testvereit is unokatesokkal egyutt, plusz az apai nagyanyam. Mostanaban oregsegukre, mintha osszetartobbak lennenek, neha -evente parszor- osszejonnek. Szep lenne, ha ott lenne az egesz csalad.

Mondjuk annyi ember mar nem tudom, hogy ferne el:D Nem tudom, mennyiert lehet berelni satrat, mert vegulis meg lehetne szerintem oldani, hogy az udvar fele kinyissuk a garazst egy satorral. (udvar fele is dupla ajtos a garazs)

Bocs, hogy elkanyarodtam:D

2013. ápr. 13. 21:18
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem! Sőt megkönnyítené a dolgom.
2013. ápr. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem,szerintem ez a legjobb mindenkinek.
2013. ápr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz.


A versikék nagyon kedvesek, nem értem, mi ez a nagy ellenkezés miattuk. Nagyon diszkréten és kedvesen felhívják a figyelmet arra, amit vár a pár. Úgyis tudják az emberek, hogy esküvőre illik nászajándékot vinni, így hát nem értem, mi ez az álszenteskedés.

2013. ápr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
NEm gáz én még amit hozrok esztek típusút is támogatom :)
2013. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!