Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Felvegyem a leendő férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvegyem a leendő férjem nevét? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ő Kenderesi László én Berencsi Anikó. Csakis a Kenderesi Ildikó tetszik. Első körben nem akartam felvenni, de elgondolkoztatott két dolog.

1. Van már két gyerek és így az egész család Kenderesi csak én nem.

2. Ha nem veszem fel, senki nem fogja tudni, hogy házasok vagyunk.


Macerás az átírás is, és sokan mondták, hogy ne vegyem fel, mert esetleges válásnál egy gonddal kevesebb. Tudom ez nem szép, de olyan sokan mondták.


Szerintetek?


2013. ápr. 14. 20:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

en nem vettem fel mert mindkettonknek feleslegesnek tunt a sok irat atiratasa stb.

Barataim keresztnevemen szolitanak a hivatalos ugyekben meg masodik kerdes leanykori neve.

Igy praktikussan megtartottam azt szeretem ragaszkodom hozza.

A gyerekek az apjuk nevet kaptak de tuti elfogadjak anya a sajat nevet viseli.

2013. ápr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd fel. Macera? Nekem a személyi és a lakcím kártya fél óra volt, a TB kártya 5 perc, az adókártya is, gyakorlatilag, ha egy helyen lenne minden hivatal, 1 óra alatt el lehetne mindent intézni. Mindenhova kérsz időpontot és kész. Összesen 1500 forint volt. Az mondja, hogy macera, aki át sem íratta? érdekes!

A váláson szerintem ne agyalj, amikor még össze sem házasodtatok. Ezt szintén az mondja, aki már elvált?


Off: szerintem szép a lánykori neved, kár lenne elhagynod, én a kötőjeleset vagy a Kenderesiné Berencsi Anikót választanám :) De nyilván te döntesz, ez csak egy vélemény volt :) Ha fel akarod venni a férjed nevét, szerintem felesleges a macera és a válás miatt izgulnod.

2013. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem veszem fel, senki nem fogja tudni, hogy házasok vagyunk. "


És? Kinek mi köze hozzá?


nekem különben is furcsa, ha ugyanaz a a feleség és férj vezetékneve. Olyan, mintha tesók lennének.


Szóval én nem fogom felvenni.

2013. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!