Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit illik/szokás venni Szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit illik/szokás venni Szüleim 50. házassági évfordulójára? Nem lesz nagy aranylagzi, csak egy családi ebéd.

Figyelt kérdés
A rokonság is kérdezi, hogy nekik mit kellene venni, hogy szokás ez?
2013. ápr. 17. 18:09
1 2
 11/15 SzilKa ***** válasza:
A bort a budaörsi Auchan-ban leltük. :)
2013. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én is egy Auchanban láttam az üzletsoron ilyen bort, de az az üzlet bezárt. :( A budaörsiben is az üzletek között volt? Ilyet mindenképpen szeretnék venni. Köszönöm!
2013. ápr. 18. 06:49
 13/15 anonim ***** válasza:

Nalunk kaptal egy pezsgospoharat, amin fem szamok voltak 50 es.. Ok abbol ittak aznap az etteremben.. Ezen kivul kaptak egy emeletes tortat:)

(Sokan voktunk)

Amugy a mamameknak a 25. Hazassagi evfordulon volt a lagzijuk:)

25 evvel korabban eleg viharos sebesseggel hazasodtak, mama nem volt 17 eves sem, kellettek a engedejek a gyqmhatosagtol.. Masfel honappal kesobb mar megszult:)

Tehat ok kesobb buliztak...

Az 50 ediken pedig a szuk csladdal unnepeltunk etteremben majd a mama nem a napjan, hanem a hetvegen a tagabb csaladot is fogadta, (5 testveret es csaladjaikat)


Gondolkodom, hogy bovebben mit kaptak, de nem emlekszem (a poharakon, es tortan felul, meg azon, hogy mindenki ott tudott lenni)

2013. ápr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy album jó ötlet, saját kézzel készítsd az album borítóját (nagyon könnyű, az interneten van hozzá sok segítség) majd állíts össze a szüleidről készült képeket amin együtt vannak, esetleg te is rajta lehetsz a képen, írhatsz bele szöveget, elég egyszerű. Mindenhez megvan a segítség az interneten az albumkészítéshez. Ha még alkalmas, és nem késtem el a válasszal, akkor ajánlom ezt az ajándékot. Örülnének neki.
2014. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Kb. egy éve tettem fel a kérdést, így már nem aktuális, de azért köszönöm a válaszodat! :)
2014. márc. 17. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!