Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasság előtti szerződés? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság előtti szerződés? Ti aláírnátok?

Figyelt kérdés
Még nem tervezünk esküvőt, egy éve vagyunk együtt a párommal. Nemrég került sor a családbemutatásra, és az anyósjelölt a képembe vágta, hogy ha házasságon gondolkodunk akkor mindenképp aláíratja velem a házasság előtti szerződés, hogy ha a kedves mama és papa meghal, ne tegyem rá a kezem az örökségre. Ilyet lehet amúgy csinálni? Illetve ti aláírnátok? Én egy kicsit megalázva érzem magam, mintha egy pénzéhes szajha lennék, pedig 1 csokit se fizettetem ki párommal... Vagy vegyem úgy, hogy ez nem a párom felől bizalmatlanság hanem a család felől? És nekik meg joguk van nem bízni bennem, főleg egy év után, nem? Nem tudom mit csináljak... Nem sok jövőt látok, ha már ennyi bizalom nincs a kapcsolatunkba, és párom hagyja, hogy így megalázzanak...
2013. ápr. 28. 17:08
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
En amugysem tartok igenyt olyan penzre amiertbegyaltalan ?bemdolgoztam meg. szimplan bennem van egy dac, hogy nem ilyen modon es nem igy kellett volna eloadni. ha a parom odajott volna hozzam es szepen meg kert volna hogy irjam ala akkor egy szo nelkul megtettem volna mert teljesen logikusnak talaltam volna hiszen meg is csak o vagyonos csaladbol jott en meg egy kis senki vagyok. de eleg megalazonak ereztem hogy 2 sutemeny kozott ezt a fejemhez vagta.
2013. ápr. 29. 10:34
 42/51 anonim ***** válasza:
Egyébként a Kérdező problémáját nem értőknek javaslom, hogy olvassák el Petőfinek a Falu végén kurta kocsma című versét...
2013. ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:

10:42

"...javaslom, hogy olvassák el... a Falu végén kurta kocsma..."


Bocs, de én meg azt gondolom, hogy attól még nem jár az örökségből, mert párszor a falu végén kur ta valaki...

2013. ápr. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
#43, ez naggggggyon humoros meglátás volt:(
2013. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

Bocsiii!


Mai szemmel nézve -és józanul-, már tényleg gyenge poén volt.

...én kérek elnézést!

:)

2013. máj. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

A házasság is egyfajta szerződés, amelyet aláírsz. Sok galiba megelőzhető lenne, ha egyszerűen kötelezővé tennék a házassági szerződést. Nem kell ezen fennakadni.


Amúgy meg írasd bele a szerződésbe, hogy gyerekszülést csak gyerekenként 10 millió forintért vállalsz, mert neked ennyibe kerül mint nőnek a gyermek kihordása, a csecsemő gondozása és az anyaságból adódó egyéb anyagi hátrányok.


Az anyósjelöltet meg kerüld el messzire.


(De ha engem kérdezel, dobd ki az embert és keress egy normálisat. Én egy nagyon jól kereső ember vagyok egy sehogyse kereső feleséggel, és eszem ágába se jutott soha bármiféle szerződést aláíratni vele. Ha elválunk, tőlem vihet mindent, kit érdekel. Majd szerzek másikat.)

2013. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg írasd bele a szerződésbe, hogy gyerekszülést csak gyerekenként 10 millió forintért vállalsz, mert neked ennyibe kerül mint nőnek a gyermek kihordása, a csecsemő

gondozása és az anyaságból adódó egyéb anyagi hátrányok."


Azért a nők is tudnak elég undorító dolgokat kombinálni.

10. millióért már 3 gyereket szül egy béranya aztán a hisztit sem kell elviselni.

Pénzesíteni a nő terhességét, hát ilyent is csak itt olvasni.

A férfi meg belefoglalja, hogy ha 3. évig otthon akar maradni a gyerekkel akkor ő is fizet 10 milliót, hisz az mennyi pénz kiesés a "családnak".

2013. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
"Azért a nők is tudnak elég undorító dolgokat kombinálni." -na ya, élénk példa rá a Kérdező anyósjelöltje...
2013. máj. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki meg akarja védeni azt amiért ő dolgozót meg, vagy valaki a meg sem született gyerekével zsarolná a párját, hát nekem ég és Föld a különbség.
2013. máj. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
#49, nekem meg az eredeti AKCIÓ, és az arra adott REakció kötött... utóbbinak ugyanis nyilván egy funkciója van, az, hogy az illető szálljon magába, és gondolkodjon már el kicsinyég...
2013. máj. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!