Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párommal az ő szüleinél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal az ő szüleinél lakunk, nekik elég sok állat van otthon. Ezért szoktam nekik segíteni az etetésben, itatásban szóval amiben tudok. Anyám azt mondja, hogy én ott csak cseléd vagyok, de én ezt nem úgy érzem. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 13:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Az a baja, hogy jól állnak anyagilag?

Annak jobban örülne, ha a lánya egy csóróhoz menne hozzá? Nem értem én ezt, de hagyjuk.

2013. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
és ez mióta esküvő kategória?
2013. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Olyanok is beszámitanak hogy egyenranguként kezelnek e vagy te vagy mindenben az utolsó?


Csak mert hallottam olyanról hogy igy álltak hozzá az uj családtaghoz, sok gondok okozott végül az uj családtag távozott...


Ugyanakkor ha egyenrangu vagy akkor normális ha nem csak jogokban de kötelességekben is egyenrangu vagy.

2013. máj. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Igen kérdező hülyén gondolkozol.

Mi már 3 éve éltünk együtt amikor házasodtunk, de előtte is már egy család voltunk. Én onnantól számoltam hogy összeköltöztünk.

Vannak furcsa emberek, mint pl anyukád. Örülnie kellene hogy jól állnak anyagilag és segíteni tudnak titeket majd. Szerintem anyukád vagy egy kicsit irigy rájuk a pénz miatt, vagy elhanyagoltnak érzi magát, úgy érzi őt már nem is szeretheted mert ő nem tud annyit adni. Hogy a kettő közül melyik kategória azt neked kell tudni hiszen te ismered. Remélem a második mert azt egy jó beszélgetéssel el lehet intézni. Ha az első akkor ott később komoly bajok lehetnek.

2013. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
lehet csak fontoskodni akar. akkor elég ha olyan témával sikerül elfoglalni amihez ért. kérj tőle tanácsot olyanban amiről tudod hogy ő ért te pedig bizonytalan vagy. s akkor ezen jár majd az agya nem baromságokon.
2013. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Neki az a baja, állandóan jött hozzánk és anyósom besokalt és mostmár nem engedi.
2013. máj. 3. 14:18
 27/29 anonim ***** válasza:
mitől sokalt be?
2013. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Attól, hogy mindig nálunk vagyis anyósoméknál volt.
2013. máj. 3. 16:14
 29/29 anonim ***** válasza:

lehet hogy csak hiányzol neki.

ezért ment folyton oda.

s ez lehet most a fontoskodás hátterében is.

van párja?

2013. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!