Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párommal az ő szüleinél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal az ő szüleinél lakunk, nekik elég sok állat van otthon. Ezért szoktam nekik segíteni az etetésben, itatásban szóval amiben tudok. Anyám azt mondja, hogy én ott csak cseléd vagyok, de én ezt nem úgy érzem. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 13:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél cseléd attól, hogy megeteted-itatod az állatokat? Ez szinte a minimum, ha a nyakukon laktok.
2013. máj. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
8-as. De én még nem tartozom a családba.
2013. máj. 2. 13:26
 13/29 A kérdező kommentje:
Nem élünk a nyakukon én is és a párom is mindketten dolgozunk. Csak még most épül a házunk. Ennyi.
2013. máj. 2. 13:28
 14/29 anonim ***** válasza:
81%
Elolvastam.És te elolvastad,mait írtam?Neked adtam igazat.Bocs,ha nem kellett volna.
2013. máj. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj jó lesz vigyázni anyukáddal mert kezdi a keverést. Biztos kicsit féltékeny hogy ott mennyit segítesz, esetleg nála meg nem, vagy elhanyagoltnak érzi magát.

Hát ha közösen építitek a házat akkor ez már elég ok hogy a családjukba tartozol, vagy te miért nem így gondolod?

Szóval jó lesz vigyázni anyukáddal ne hogy előbb utóbb tele beszélje a fejed és komoly gondokat okozzon nektek.

2013. máj. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
15-ös. Azért nem érzem magam családtagnak mert még nem vagyok a felesége. Vagy hülyén gondolkodom?
2013. máj. 2. 14:02
 17/29 anonim ***** válasza:
66%

Lehet, hogy anyukád nem teljesen van oda a párodért vagy családjáért, is így akar befolyásolni...


Ha ott laksz, akkor szerintem igenis neked is be kell szállni a házimelóba. Tök mindegy, hogy takarítás, fűnyírás, vagy állatitatás. Ami a legfontosabb és amit meg kell csinálni és megtudsz, azt tedd meg, épp ahogy otthon tennéd.


Ha nem laknál ott, akkor is normális lenne, hogy ha ott vagy többet, akkor besegítesz. Akkor tényleg "besegítesz". És ugyanúgy a párod is besegít nálatok, ha épp nálatok vagytok... Vagy az is lehet, hogy nem segít be, és akkor te se náluk.

De ha már odaköltöztél, akkor igenis neked is vannak dolgaid...


Esetleg az a baja anyukádnak, hogy nem vele laktok, és nem neki cselédkedtek mindketten? ;-)

2013. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
86%

Hát eléggé.

Épp építitek a közös házatokat. Akkor nem tartozol a családhoz? Csak azért, mert még nincs meg a papír? Nem ott kezdődik az egy család szerintem. Ott hivatalosan kezdődik. De érzelmileg akkor kezdődik az egy család, amikor már tudod, hogy a másikkal akarod leélni az életet, vele tervezed a jövődet, vele akarsz közös gyereket...

Mert gondolom ez mind így van, ha már közösen építkezel vele.

2013. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de te is hülyén gondolkodol. Attól, hogy nem vagytok házasok, még te is családtag lehetsz. Mi együtt élünk a párommal, de még nem vagyunk házasok, mégis családnak tekintjük magunkat.

Mellesleg a reakcióid is elég furcsák...van, aki neked adott igazat, te meg flegmázol vele. Most akkor annak örülsz, ha lecselédezünk téged, vagy mi? Mert ez szerintem teljesen normális, hogyha ott élsz, akkor segítesz, amiben kell, akár mosogatás, akár állatgondozás, kiskert gondozása stb.

2013. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
17-es. Anyámnak az a a baja, hogy a páromék jól állnak anyagilag. Amúgy imádja a páromat.
2013. máj. 2. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!