Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan tudhatom meg, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatom meg, hogy az apám elvette e a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Nekünk nem mondja meg és susmusol. Már nem lakunk együtt és nem tudom biztosan. Régen jó volt a kapcsolatunk, de már eléggé megromlott és a lakása felét is a nőre íratta. Szerintünk elvette, de hogyan tudnánk erről megbizonyosodni?
2009. okt. 1. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Kérdezd meg.Ennél jobbat nem tudok.VAgy ha nem akarja megmondani úgy érzi valószínűleg,hogy nem tartozik rád.
2009. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Hasonló helyzetben vagyok. Én is szeretném tudni. Remélem valaki értelmes választ is ad majd.
2009. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Tulajdonképpen szerintem magánügyük - miért kellene neked feltétlenül elmondania?

Ha megromlott a kapcsolatotok, akkor nyilván nem érzi szükségesnek a privát életéröl beszámolni.


Egyébként mi közöd hozzá, miért akarod tudni? Nem mindegy, hogy csak együttélnek vagy házasok?

2009. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Mi köze van a saját apjához??????????? Nem is értem. :(
2009. okt. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem azt kérdeztem, hogy mi köze a saját apjához, hanem mi köze az apja magánéletéhez. Ugyanis ha az apa nem akar részleteket közölni róla, akkor valószinüleg oka is van rá, ha más nem, amegromlott kapcsolat.

Egy apa se tartozik elszámolni a gyerekének, hogy együtt él vagy összeházasodott a barátnöjével, ez teljesen az ö ügye, ha akarja, elmondja, ha akarja nem.


Szerintem egyébként pénzéhség van a kérdés mögött - más okot nem tudok elképzelni ("jajj, nehohy kevesebbet örököljek, ha végre megdöglik az öreg").

2009. okt. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
ÉN nem értem......le lettem szavazva mert azt mondtam kérdezze meg???Hát milyen emberként élünk a Földön ha a saját apánk után nyomoznunk kell mert nem kérdezünk .Hiperszánalom!!!ÉS ha a nőre íratta??Akkor mondjuk elég nagy az esély hogy el is vette.MEg gondolom azért íratta rá hogy ti kevesebbet kapjatok ha meghalna.
2009. okt. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Először is: Mindenki magából indul ki a kapzsiságot illetően. Biztosan aki ezt írta, hogy kapzsiság vezérelt, Ő tartotta legjobban a markát a szülei halálakor.Idióta dögkeselyű!!!

Én biztosan nem vagyok pénzéhes. Féltem az apámat és ezért érdekelt volna a válasz, de mindenki másról beszél.

Egyáltalán nem tartozik rátok, hogy miért, de mégis megosztom veletek.

1 éve halt meg a felesége, akit mindennél jobban imádott.

Bánatában összejött egy nővel és ezért döbbentett meg, hogy ráíratta a házat.

Érthető, hogy miért nem szimpatizálok a barátnővel???

Még egy év sem telt el!

:(

Féltem az apámat, hogy kiforgatják az egyetlen értékéből, amije van: a lakásából. Nekünk már mindenünk megvan és nem pályázom semmire, abból ami az övé.

Ha boldog így és nem csak "van" valakivel, akkor belenyugszom.

Légyszíves kíméljetek meg a negatív, becsmérlő megjegyzésektől és segítsetek megtudnom a választ!

2009. okt. 1. 16:32
 8/14 anonim ***** válasza:

sajnos sehogy máshogy, minthogy megkérdezed tőle. kénytelen leszel megbízni benne, hogy igazat mond, mert a családi állapotról sajnos nem adnak felvilágosítást az önkormányzatnál, akkor sem, ha az illető gyereke kérdezi meg.

esetleg figyelj az apró jelekre, látogasd őket sűrűn, hátha észreveszel valamit, egy esküvői fotót, gyűrűt a barátnő ujján (a férfiak nem mindig hordják), vagy elcsíphetsz egy telefonbeszélgetést esetleg. amikor egy 3. személlyel beszélnek pl. és közben férjemnek, feleségemnek nevezik a másikat.

2009. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem ha összejött valakivel inkább örülnöd kéne hogy nem az idegosztályra kell futkoznod mert beleőrült a felesége halálába.HA nem kérdezed meg tőle vagy inkább puhatolózni aarnál az mondjuk mindent elárul rólad is.Ezt nem tudom máshogy hívni mint sunnyogásnak!!!

Lehet lepontozni

2009. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%

Igazán jól minösit, hogy engem nevezel dögkeselyünek - pedig apukám halála óta én tartom el részben anyámat (mivel nekik nem volt semmijük, amit örökölni lehetne, csak adóságok.

Egyébként a kérdésgfeltevésed feljogositot arra, hogy az örökség miatt vagy ideges - mivel egyböl felemlegetted az átirt lakásfelet is.

Egyébként örülhetnél inkább, hogy apukád talált magának valakit, akivel meg tudja az életét osztani és nem egyedül tengödik tovább.

2009. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!