Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bunkóság úgy meghívni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság úgy meghívni egy családot esküvőre, hogy a gyerekeket nem hozhatják?

Figyelt kérdés
Vagy ez valamennyire érthető, elfogadható?
2013. máj. 20. 08:30
 91/144 anonim válasza:
19%
Rossz gyerek nincs csak ELEVEN ami egy gyereknél normális... és azzal sem értek egyet aki azt mondja hogy a ti esküvőtök a ti napotok... aki így fogja fel az ne házasodjon templomban és ne rendezzen lagzit... elé egy sima polgári esküvő... ahova csak max a pár szülei meg a tanuk mennek... ugyan úgy azok napja is akiket meghívnak... nincs joga elvárni hogy elmenjen és ne érezze jól magát és azon idegeskedjen hogy mi van a gyerekekkel otthon... a másik meg a szülő hibája ha rossz a gyerek... ( ha nagyon rossz ) én is voltam gyerek de nem voltam olyanok mint a mostani 7-13 évesek... mert engem normálisan neveltek jó modorra és nem az ellenkezőjére, meg foglalkoztak velem a szüleim nem mint a mostani gyerekekkel hogy megcsinálták azt kész.... rásózzák vagy a nagyszüleire vagy valamelyik szomszédra és ünnepnapnak számít ha látja az anyját vagy az apját... voltam már én is esküvőn templomi esküvőn és utána lagziban... de nem volt gond a gyerekekkel... pedig voltak jópáran... ugyan úgy jól érezték magukat mint a felnőttek... táncoltak hol egymással hol egy felnőttel...
2013. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/144 anonim ***** válasza:
30%
Kedves harcos szülők :ilyenkor nem kell elmenni :)
2013. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/144 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó előtti: komolyan, halál komolyan 1 nyamvadék estét, 12 órát képtelen lennél úgy élvezni, hogy a gyermekedre otthon a testvéred/édesanyád/barátnőd/fenetudjakid vigyáz? A seggedre van nőve az a gyermek, vagy mi? Rohadt egészségtelen ez a hozzáállás, nem csak a te részedről, de számára is - sokkal nehezebben lesz önálló, lassan fog szocializálódni, és jó eséllyel zárkózott, naiv lesz! Ha ezt kívánod neki, akkor hajrá, telepedj csak rá, és aggodalmaskodj, hogy mi történik vele otthon...(nagy valószínűséggel semmi, ül és nézi a kedvenc meséjét, vagy tologatja a matchboxot).
2013. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/144 anonim ***** válasza:
89%

Persze, hogy bunkóság, hiszen a szülő a gyerekkel össze van nőve, és ha azt kéred, hogy hagyja otthon, az olyan, mintha azt kérnéd, hogy a bal karját hagyja otthon, és különben is hogy mersz így bánni egy Anyukával, aki új adófizetőt szült a Hazának. <-- vicc.


Én is kikötném, vagy felvennék egy bébiszittert, aki a szertartás alatt külön helyiségben elvan a gyerekekkel. (A lagzin ott lehetnének, az más, de nekem senki ne vonyítson bele az eskübe, hogy "anya, mikor lesz már vége?") Aki meg ezen megsértődik, az annyira nem is fog hiányozni :)

2013. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/144 anonim ***** válasza:
24%
Szép, 2tanús esküvőd lesz... :-D
2013. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/144 anonim ***** válasza:
19%
Az eskübe. :-D hát ezen jót röhögtem! Tudod az anyakönyvvezető végig beszéli az egészet,te csak annyit mondasz: igen. :-)
2013. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/144 anonim ***** válasza:
84%
te még nem voltál olyanon hogy van eskü :)
2013. máj. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/144 anonim ***** válasza:
85%

"Rossz gyerek nincs csak ELEVEN ami egy gyereknél normális... "


Hát felőlem elevennek is nevezhetjük, amikor beüvölt a szertartásba, hogy ANYA MEHETEK MÁR JÁTSZANI???????????, vagy éppen felpattan az ebéd mellől az asztal alá és az emberek lába alatt bújócskázik.


De ettől még jó vagy helyénvaló nem lesz, csak idegesítő.

2013. máj. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/144 anonim ***** válasza:
20%

Kedves 90-es

medencés buli? Akkor tőled nemcsak a gyerekek lesznek kitiltva, hanem az öregek is? :)

Én azt hiszem, nem a mai gyerekek lettek rosszul nevelve, hanem a mai fiatalok, a ma házasulandó korosztály. Neveletlenek és önzőek!!!

2013. máj. 21. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/144 anonim ***** válasza:
20%
Nem voltam még olyanon,hogy esküt mondtak,de azt valószínűleg én is végig visítoznám...:-D
2013. máj. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!