Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bunkóság úgy meghívni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság úgy meghívni egy családot esküvőre, hogy a gyerekeket nem hozhatják?

Figyelt kérdés
Vagy ez valamennyire érthető, elfogadható?
2013. máj. 20. 08:30
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/144 anonim ***** válasza:
88%
Ez a kérdés nem más, mint a hozzászólók összeugrasztásának eszköze. Erről és a lepontozásokról szól, ugyanis nem 1 ilyen kérdés van, amiből tudott volna szemezgetni a kérdés közzététele előtt.
2013. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/144 anonim ***** válasza:
44%

Igen voltam gyerek én is...

De:

1, akkoriban a gyerekek még tudtak viselkedni mert a szülők sokkal keményebb kézzel fogták őket. Ez tény.

2, nem sosem voltam esküvőn sem más nagyobb eseményeken mert egyszerűen NEM akartam menni. Engem nem érdekelt a tömeg, a zaj, az idegen emerek, a részegek. Unalmas. Kellemetlen. Az pedig szánalmas, ha szerinted az esküvő akora nagy dolog hogy valami emiatt bosszúhadjáratot indítson mások gyereke ellen. Nekem vannak fontosabb dolgok is az életemben mint egy esküvő. Én egyszerűehn csak azért írtam a gyerekek ellen, mert szerintem az embernek joga van kikötni, hogy milyen legyen a saját esküvője.

2013. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/144 anonim ***** válasza:
90%

:)

Nem írtam, hogy akkora nagy dolog lenne az esküvő...

Akkor a szülőket sem kéne meghívni, ha már ilyen neveletlen gyerekeik vannak...és nincs is több gond!

2013. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/144 anonim ***** válasza:
9%
Ja aztán majd az lenne a következő kérdés, hogy mit képzeltek hogy nem hívtak meg az esküvőjükre.
2013. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/144 anonim ***** válasza:
28%
Igen, az. Én is csomószor jártam így és anyámék mégcsak nem is tettek lépéseket az ügy érdekben. Hát kössz.
2013. máj. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/144 anonim ***** válasza:
70%
86-os, te mire válaszoltál?
2013. máj. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/144 anonim ***** válasza:
79%

Mikor nagyon kicsi voltam engem is hagytak már itthon, unokatesómmal, anya bartnőjével vagy valakivel. Mondjuk egyedüli gyerek voltam és meglehetősen csendes. :D

Szerintem amúgy csomó mindentől függ.

Egyrészt énse vinném gyerekem csomó részeg közé. Meg vannak esküvők ahol kimondottan van gyerekekkel egy foglalkozó,akik lufikat hajtogatnak stb. Ha erre nincs keret,vagy csak egyszerűen nincs akkor a szülő felelősége,hogy a gyerek ne randalírozzon. De szerintem azért bunkóság

2013. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/144 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem egyáltalán nem illik gyerekek nélkül meghívni egy CSALÁDOT (magával a családdal szemben tiszteletlenség), - kivéve persze, ha kifejezetten felnőtteknek szóló rendezvényről van -, de azért egy esküvő nem ez a kategória (általában). Amúgy gyerek az esküvőn szerencsét hoz az ifjú párnak:-) az más kérdés, hogy a szülőknek vajon mennyire lesz kellemes időtöltés a gyerekeiket pesztrálni, biztos van, aki pont emiatt nem is vinné magával...
2013. máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/144 anonim ***** válasza:
75%

Kedves Kérdező!

ÉN még nem messze vagyok a házasodástól de ugyanígy fogok tenni mert sajnos az a tapasztalatom hogy még a 10-12 évesek is csak nehezen tudnak viselkedni és pont.Ha olyan az esemény akkor nem emelik a fényét hanem jól elronthatják

A Ti napotok Ti döntitek el ki legyen ott

Én pl majd medencés bulit szeretnék hát oda sem kellenek gyerekek (baleset Én aggódnék a legjobban)

Sajnos az én korosztályomban nagy divat nem nevelni a gyerekeket..leírhatatlan amikor egy romkocsmában 2 4 éves visongását kell hallgatnom!!Nem cuki nem aranyos kicsit sem

És igen sokan mutogatják az ő aranyos cuki gyereküket mindenhol pl Facebookon: légyszi szavazz a rajzára stb..A gyermek magán ügy én úgy gondolom ha nekem lesz nekem kell maj d gondoskodnom róla lemondanom a nyugalomról és engem fog majd megajándékozni a mosolyával az első szavaival stb.Tehát nekem kell majd hányást takarítani és visítást hallgatni nem másnak.

2013. máj. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/144 anonim ***** válasza:
40%

Kedves kérdező!


Az esküvőmre 47 gyerek (két osztály) hivatalos... Egyik nélkül sem lenne tökéletes a nap!


Egy tanító néni...

2013. máj. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!