Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennétek, ha az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha az esküvő közeledtével érzitek, hogy nem akartok kötöttségben élni, nem szeretnél gyereket sem, pedig erre volt alapozva a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Egyre jobban érzi az ember hogy sok volt, elég volt a napi hisztikből, stresszből, hogy valakihez igazodni kelljen mindig.

Gondtalan, boldog életet szeretnék, de lehet abban ő már nem lenne benne.Ez mennyire érintené rosszul?

vagy ha mégis velem akarna lenni, sohasem akarnék gyereket, sőt olyan munkát sem , ahol csak egy kis felelősség is van az emberen.

Megelékszem a minimálbérrel is, és nem szere3tnék előre lépni sem, de a párom, főleg (ha meglenne az esküvő) az ellenkezőjét várná el.

Hogy rengeteget dolgozni, mert a kisgyereknek majd kéne minden.

De én semmit sem szeretnék ebből, de felé érzek szeretetet, és szerelmet, de nem akarom szétdolgozni sem, azért mert ő gyereket akar.

Én csak 8 órát akarok dolgozni, valami nyugis helyen, aztán délután csak pihenni, tv-zni, netezni.

Van ezzel más ember is így, esetleg párok tapasztaltak ilyet?



2013. jún. 6. 17:10
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ha már eddig hazudgáltál magadnak, akkor még belefér 40 év. Nyomd el magadban.
2013. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
67%
arra gondolnék, hogy milyen hülye voltam
2013. jún. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
95%
Én azonnal megbeszélném a párommal, és szakítanék vele, hiszen nem akarom boldogtalanná tenni. Esetleg elmondanám neki, hogy egész életemben lúzerkedni akarok, keressen valaki jobbat, én szeretem őt, de annyira azért nem, mint magamat.
2013. jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
93%
Én azt hogy baromira átvágod a párod és ne tedd,ennek ha tényleg így van,nyűg,szenvedés és válás lesz a vége méghozzá gyerekkel.
2013. jún. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem besokalltál a minden felől jövő elvárásoktól. Van ez így ! Nem biztos, hogy ez végleges, de most mindenesetre legyél őszinte a pároddal.
2013. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem csak pánikolsz! Megijedtél a felelősségtől, esetleges elvárásoktól. Gondolj bele, ha csak az lesz a célod, hogy ledolgozd a nyolc órádat, aztán kaja, papucs, tv, öt év múlva kiégsz. Egy unalmas, megsavanyodott lúzer leszel! Kell a hajtóerő, a spiritusz, hogy több legyél! Hogy az életet éld, és ne csak átvergődj rajta. Fontosnak kell érezni magad, hogy boldog légy. Sikerek kellenek, és célok. Na és rengeteg szeretet. Ha ezeket nem érzed, akkor valóban ne nősülj, mert a párod életét is lehúzod magaddal!
2013. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
85%
én is így vagyok vele, nem akarok gyereket és a munkában is csak az a fontos, hogy ne szakadjak meg, ne vegye el minden időmet, viszont ezzel a párom is tisztában van, nem hitegettem sosem.. már korábban beszélgettünk ilyesmiről és mondtam neki, hogy semmifélképp nem szülök gyereket, nem nem házasodom meg hivatalosan, nem veszek fel kölcsönt, pláne valakivel közösen stb.. úgy korrekt, ha az ilyen dolgokat még időben közöljük a másikkal
2013. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
76%

Nekem már most nincs tervbe a gyerek, de még házasságtól is félek, most is 3 csaj tetszik :D

Kérdésedre váaszolva, egyezzetek meg most, ha nem megy akkor a házasságnak végképp nincs miért megköttetnie, mindkettőtöknek rámenne úgyis a kedve időn belül

Már az írásodból kivenni hogy nem akarod ezt, hogy mennyire érintené rosszul? Szerintem inkább elfogadná most, mint majd 2 év múlva

20/F

2013. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
87%
Őszinte lennék vele. Megmondanám neki, hogy "egy idióta vagyok, idáig csak hitegettelek, és jobb ha mielőbb keresel egy hozzád való embert, mert mellettem csak elpazarolnád az életed nagy részét".
2013. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
84%
Szakítanék a párommal.
2013. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!