Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennétek, ha az esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha az esküvő közeledtével érzitek, hogy nem akartok kötöttségben élni, nem szeretnél gyereket sem, pedig erre volt alapozva a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Egyre jobban érzi az ember hogy sok volt, elég volt a napi hisztikből, stresszből, hogy valakihez igazodni kelljen mindig.

Gondtalan, boldog életet szeretnék, de lehet abban ő már nem lenne benne.Ez mennyire érintené rosszul?

vagy ha mégis velem akarna lenni, sohasem akarnék gyereket, sőt olyan munkát sem , ahol csak egy kis felelősség is van az emberen.

Megelékszem a minimálbérrel is, és nem szere3tnék előre lépni sem, de a párom, főleg (ha meglenne az esküvő) az ellenkezőjét várná el.

Hogy rengeteget dolgozni, mert a kisgyereknek majd kéne minden.

De én semmit sem szeretnék ebből, de felé érzek szeretetet, és szerelmet, de nem akarom szétdolgozni sem, azért mert ő gyereket akar.

Én csak 8 órát akarok dolgozni, valami nyugis helyen, aztán délután csak pihenni, tv-zni, netezni.

Van ezzel más ember is így, esetleg párok tapasztaltak ilyet?



2013. jún. 6. 17:10
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

dolgozni sincs kedvem, kb árufeltöltő, takarító állásokat nézegetek, ezekben nincs nagy kihívás.

ezen elgondolkodva sztem ő sem akarna egy ilyen embert, aki ha pl vhol megkérdezik, na és a párod mit csinál?? hát ...őőőő.. izé.ééé árufeltöltő XDXD

szóval elvagyok én magamban, nincsenek nagy életcéljaim se, tv a meló után, és döglés.

2013. jún. 6. 17:48
 12/37 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. jún. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok, párom tudja, de mindig feszegeti a témát, és már akkora a nyomás rajtam emiatt, hogy állandóan rossz kedvem van.


18/L

2013. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
35 vagyok F
2013. jún. 6. 18:04
 15/37 anonim ***** válasza:
Kiégtél ?
2013. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

már kb egy éve, de most jött el a tetőpontja.

semmi sem érdekel már!

2013. jún. 6. 18:14
 17/37 anonim ***** válasza:

Akkor a legtisztességesebb szakítani és azt tenni, amihez a leginkább kedved van. Ha ebben partner a párod, akkor hajrá, ha nem, akkor egyedül.

Egyszer ebbe az életformába is bele fogsz unni, mert az ember változik. Most viszont erre vágysz, akkor vállald fel a negatív és pozitív oldalaival együtt. Ki tudja, mit hoz majd az élet ? Ez benne a szép, de a nehéz is.

2013. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

imádok koszos büdös ruhában dögleni a tv előtt, neki ez nagy baj.

nem szeretem sűrűn cserélgetni az alsómat, neki ez a világ vége, vegetáriánus kaja a jó!! szerinte ! én meg kolbászt eszem szalámival mert az a jó, szeretek utána büfögni, és a sörtől lerészegedve horkolni tv nézés közben, de az asszonynak ez nem jó!

igazából ilyen életre vágyom, de ő csak hátráltat ebben!!!!

most kezdek rájönni!

2013. jún. 6. 18:26
 19/37 anonim ***** válasza:
Mit kerestek ti egymás mellett?
2013. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
54%
Akkor böfögj egyedül és szaglászd magad :) Sok szerencsét !
2013. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!