Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miben szép a kövér nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben szép a kövér nő?

Figyelt kérdés
SEGÍTSÉG!!! Most lesz az esküvőm, na de MIBEN? A legnagyobb baj, hogy elképzelésem sincs, még arról sem, mi állna jól! Az esküvő kéttanús polgári lesz, felesleges sallangok nélkül, én 35 éves, alacsony, nagyon erősen molett, (165cm/130Kg, homokóra) vörös hajú, zöld szemű nő vagyok. Szerintetek mi az, (szín, anyag, fazon) amit felvehetek, ami viszonylag jól áll, kellően ünnepélyes, de nem csicsás? Képeknek, linkeknek, frizuratippeknek is örülnék. Bunkó megjegyzéseket, beszólásokat nem kérek! Köszi előre is!

2013. jún. 13. 19:07
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
23%
Lifetiltes programban szép a kövér nő.
2013. jún. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
88%

Mindenféle bántáson és viccen kívül: sok, lenge és hosszú anyag. Nézd meg az Aidát valamelyik nagydarab operénekessel, klasszius előadásban (DVD-n is kaphatóak) és vegyél tippeket. A nagydarab operaénekesnők öltöztetése különönsen nehéz feladat, de meg lehet oldani.


Sok boldogságot! :)

2013. jún. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
47%
Sok boldogságot !!!! 95kg-os nő.
2013. jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
96%

Jajj, én nem tudom miért kell bántani a kérdezőt. Nem azt kérdezte, hogy hogyan fogyjon le, hanem hogy milyen ruha állna neki jól. A bunkó válaszolóknak csak annyit tudok mondani, hogy lehet hogy őt is zavarja a kövérsége, és le szeretne fogyni. És "élete nagy napjáról" van szó, lehet hogy nem a fújjogásotokra kiváncsi. Komolyan hihetetlenek vagytok. (És mielőtt megkapom, én sovány vagyok. :) )

Hogy a kérdésre is válaszoljak, egyszer néztem egy műsort, ahol "nagyméretű" menyasszonyoknak kerestek ruhákat, és az egyik hasonló alakú volt mint te, ahogy írod, és meglepő módon egy egyszerű, karcsúsított, enyhén A vonalú ruha állt neki a legjobban. Szerintem a legjobb ha elmész egy molett ruhaszalonba, ott tudnak neked mutatni sok stílust, és színt. Én annó meg voltam róla győződve, hogy az ekrü áll jól, és fehér semmiképp. És csak abroncsos lehet jó. Amig fel nem próbáltam pár ruhát. Ehhez képest a végső ruha hófehér lett, és nagyon egyszerű, abroncs nélkül. :))

Én mindenképpen a zölddel kombinálnám valahogy, az megy a hajadhoz.

2013. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
82%
Hihetetlen milyen bunkó emberek vannak. Az egy dolog, hogy az egészsége miatt le kéne fogynia és lehet, hogy nagyon nehezen tudna a betegsége ellenére is. Viszont minek kell bántani? Jól fog esni nektek ha az esküvőjén eszébe jut hogy hányan írták hogy hogy nézhet ki meg hogy ki venne el egy ilyen nőt? Mielőtt megkapnám hogy biztos én is vagyok vagy 100 kiló azért védem leírom hogy 50 kg vagyok.
2013. jún. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
0%
Te utolsó, Te 100 kiló lehetsz!
2013. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ettől jobb napod van gondold azt hogy annyi vagyok:D
2013. jún. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
0%
:D
2013. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
0%
100
2013. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!