Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit illik vinni egy leánybúcsúra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit illik vinni egy leánybúcsúra?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 12:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, enged már el magad.Tiszta görcs vagy.

Poén az egész,meg nem visszataszító.

Ha te annak látod az még nem egyenlő azzal,hogy úgy is van.Na mindegy.

2013. júl. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem érdekelnek a beszólásaitok! Én csak választ vártam a kérdésemre, akkor azoknak nem kellett volna válaszolni, akik csak kötekedni tudnak!
2013. júl. 14. 23:21
 13/14 anonim ***** válasza:

én csak egy ajándékot kaptam egy lánytól...a többiektől igazából semmit.....férjem sem :) kaptuk a bulit, magát a bucsuztatot...meg azt a pár aproságot ami kellék volt...költöttek igy is eleget...készültek igy is eleget...nem kellett plusz ajándék :)

24L

2013. júl. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

hazudtam...sogornőmtől is kaptam egy kis apróságot...barátnőmtől kézzel készített képet...illetve hát lerajzolt minket...meg egy közös ajándékot a férjemmel...a sogornőmtől ilyen vicces könyvecskét a házasságról vagy ilyesmi...meg egy pénisz alaku nyalókaszerüséget:D

amugy ők csináltak mindent...minden kelléket megvettek a lányok a bulihoz...lufik, ilyen szépségkirálynős szalag meg répa meg minden badarság :) ők intézték a piát és a kaját is....ez éppen elég volt! :) sőt!

24L

2013. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!