Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hivatalos vagyok a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivatalos vagyok a barátnőm esküvőjére, de sajnos ma tudtam meg, hogy meghalt nagymamám testvére. Mit csináljak? Menjek el az esküvőre, ami hétvégén lesz, vagy ne?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 19:24
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a sok-sok hozzászólást. Hálistennek már megoldódni látszik a dolog, mindenki picit nyugodtabb... Remélem, így is marad.
2013. júl. 18. 10:24
 32/36 anonim ***** válasza:

Egy időpontban van az esküvő és a temetés? Ebben az esetben elmennék a temetésre, az esküvő utáni bulira még simán odaérsz.

Ha nem egy időben vannak akkor meg el tudsz menni mindkettőre. Vagy a pár megsértődne ha nem mennél el a szertartásra? Mondd el nekik mi történt és biztos megértik.

2013. júl. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

27es vagyok

Ja,hogy mégcsak nem is a temetés? :o

Akkor meg pláne nem értem a család cirkuszolását...

2013. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Már nincs cirkuszolás. Megoldódott a dolog. Valószínűleg a kezdeti sokk hozta ki ezt a reakciót.
2013. júl. 18. 13:12
 35/36 anonim ***** válasza:

Én elmennék. Gondolom a nagyi testvére sem szeretné, hogy miatta otthon búslakodj! Szomorú dolog ez, de az élet megy tovább. Nekem a nagymamám áprilisban meghalt, május 12-én temettük, 31-én esküvőre mentünk.

Férjem nagymamája 2 hónappal az esküvő előtt halt meg, megtartottuk az esküvőt, úgy, hogy az én anyukám meg az intenzív osztályon feküdt és majdnem meghalt :( még pénteken felhívtak a korházból, hogy ha nem műtik meg anyukámat, akkor meghal. Mindezt egy nappal az esküvő előtt. Megtartottuk, de hiányzott onnan anyukám nagyon.

Szerintem menj el nyugodtan az esküvőre!

2013. júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
0%
Itt igazából az a kérdés, hogy te hogyan érzed, milyen a lelki állapotod.. tudsz-e így szórakozni, vagy gyászolsz a szívedben és nem is bírnál így esküvőre menni.. el tudsz menni ettől, vagy sem.. felesleges erőltetni és megjátszani bármit is... ez olyan, mint mikor az emberek feketébe öltöznek.. miért? Mutatni akarják mindenkinek hogy ők most gyászolnak? Szerintem ezek a dolgok hiábavalók.. Az a lényeg ami a szívedben van. Szerintem az normális ha meggyászolja mindenki a szívében egy ember halálát, viszont a többi már csak rajtunk múlik, hogy fogjuk fel a dolgot.. Én pl. tudom hogy jó helyre költöznek ebből az életből, biztos fájdalmas lesz a hiányuk.. legalábbis nekem mindenképp rossz lesz abból a szempontból hogy ezt az életet nélkülük kell leélnem.. de egyszer úgyis találkozunk, szóval bánatra semmi okunk sem lenne! Nekem az élet Krisztus, a halál pedig nyereség!
2015. máj. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!