Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hivatalos vagyok a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivatalos vagyok a barátnőm esküvőjére, de sajnos ma tudtam meg, hogy meghalt nagymamám testvére. Mit csináljak? Menjek el az esküvőre, ami hétvégén lesz, vagy ne?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 19:24
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

A nagymamád testvérén már nem segít az, ha nem mész el az esküvőre, a gyász nem formaságokon múlik.

A barátnőd viszont él, és számít rád.

Ahogy érzed magadban, de csak a külsőségek és "elvárások" miatt ne maradj otthon.

2013. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

hmm nehéz kérdés

az esküvőt úgy szervezték meg hogy téged is várnak és ha a barátnődről van szó gondolom szeretnél is menni


én már elvesztettem nagymamámat és a testvérét is :( borzasztó nélkülük a mai napig gondolok rájuk és hiányoznak is de a gyász nem akadályozott volna abban hogy elmenjek a legjobb barátnőm esküvőjére és ott legyek mellette az ő nagy napján ennyivel úgy érezném tartozom neki:) a nagymamám testvére hogy otthon ülök mellette feketében a nap 24 órájában és siratom se fog életre kelni:(

2013. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék. Maximum ha belül úgy érezném képtelen lennék ünnepelni és felhőtlenül bulizni, akkor a lagzit kihagynám, ne rontsam ott mások hangulatát is, de a szertartásokra mindenképpen elmennék!
2013. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Elmondták hogy miért szeretnék hogy ne menj?

Kíváncsi lennék az okora!

2013. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj el,persze nem dönhetek helyetted,te érzed,hogy eltudnál-e menni. Nekem kevés barátnőm van,de azok igaziak és biztos,hogy számíthatnának rám! És részvétem a családnak.
2013. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Az, hogy megsértem mamát a gyászban. Mi egy házban élünk és ez szegény mamámnak nagyon rosszul esik, hogy úgymond " nem vagyok tekintettel" a gyászára. Pedig ez nincs így, nekem is nagyon fáj, hogy ez történt.
2013. júl. 17. 20:17
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Azt szeretnék hogy otthon ülj és sírj fekete ruhában?

akkor a mamád jobban érezné magát?

nem hiszem mert most a testvére elvesztése fáj neki ez akkor is így lesz ha nem mész el az esküvőre és akkor is ha otthon maradsz:(

2013. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
mármint ha elmész és akkor is ha otthon marasz
2013. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Azt mondják, nem szorult belém önérzet. Komolyan, már nem tudom, mit higgyek.
2013. júl. 17. 20:24
 20/36 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg egoisták! Annyira utálom, hogy a külsőségekre adnak emberek. Menj el!
2013. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!