Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ciki ugyanabban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ugyanabban a ruhában menni a saját és a rokonaim esküvőjére?

Figyelt kérdés
Szeptember végén lesz a mi esküvőnk, kis létszámmal, csak polgári szertartás, aztán egy vacsora. Ezért csak egy elegáns koktélruhám lesz vagy egy estélyi ruha. A rokonaim esküvője pedig október elején. Szerintetek gáz lenne a ruhámban menni?
2013. aug. 31. 14:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%

Stylist vagyok, szerintem nem ciki.


Veszel fel hozzá egy övet vagy blézert, más kiegészítőkkel. Ezer féle módon el lehet hordani egy ruhát.

2013. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
30%

Nekem gyakorlatilag egyetlen egy normális alkalmi ruhám van, az is fekete. Én abban mentem uncsimék esküvőjére, mert az volt és kész. Ahhoz sincs táskám, cipőm... semmi.

De az más, mert utána én nem tartottam esküvőt.... ugyanabban nem mennék mert az tényleg ciki. Akárhogy drága egy esküvő, azért ruha akkor is kell egy menyasszonynak. Ez a jó és a rossz is benne, hogy azt egyszer veszed fel.

Amíg pont ruhára nem tudok pénzt kiadni a saját esküvőmön, nos én addig nem is tartanék.

Meg amúgy is furcsállom a kérdést. A te esküvődre milyen lenne a ruha? Ezek szerint nem pont egy menyasszonyi ruhád lenne nem? Mert olyat meg hogy is lehetne más esküvőjére felvenni...

2013. aug. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
A rokonaim nem lesznek ott az esküvőn. 3 vendég lesz, akik az ő esküvőjükön is ott lesznek.
2013. aug. 31. 15:41
 14/21 A kérdező kommentje:

14:48as: Gondolkodhatnál egy kicsit. Nem pontoztam MÉG senkit, de mindenkinek zöld kezet fogok adni, mivel pont a vélemények miatt írtam ki a kérdést. A félre értések elkerülése végett, neked a piros megy mert nem tudtál érdemben hozzá szólni.


NEM fehérszínű ruhám lesz. Az az egy, amit nem veszek fel. Nem lesz habos-babos 5 abroncsos ruhám, csak - mint írtam - egy elegáns kisestélyi/koktélruha. Sajnos nem tudom megmutatni mert még nem választottam ki. Ezt azoknak írom, akik felhozták a nagy és fehér ruhát. Nem ellen mondásként. :)

2013. aug. 31. 15:47
 15/21 anonim ***** válasza:

Na így már világosabb a dolog. Akkor viszont nem gáz egyáltalán... azt hittem, hogy sok ismerős lesz mind a két helyen, és esetleg öm.... esküőiesebb ruhád lesz.

De ha nem, hanem egy "szimpla" elegáns ruha, akkor nem gáz.

2013. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A stylistnek van igaza

végy hozzá fel másik cipőt akár más harisnyát táskát köss rá szalagot tűzz rá kitűzőt

stóla?

2013. szept. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
22%
A stylist ötlete nem rossz, de én őszintén szólva ilyen alkalmakra nem veszek fel egy ruhát kétszer. Inkább nem veszek 30.000 forintért csak 10.000-ért egy újat, de akkor is minden bálba, esküvőre, fogadásra másik ruhába megyek. Amelyik már volt rajtam, azt meg elajándékozom, vagy feldobom a Vaterára. Persze ezt mindenki maga tudja. Jah, és mielőtt lepontoztok, átlag pedagógusbérből élek pályakezdőként.
2013. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig inkább veszek egy drágább ruhát és variálom :)mondjuk nem veszek mást csak klasszikus darabokat

és soha nem az aktuális divatszínből

mérnök pályakezdő :)

2013. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a menyecskét vettem fel, amit a következő esküvőre vendégként viseltem. Nem volt épp hagyományos menyecske, pont azért azt vettem, hogy utána is használhassam. Soha nem viselek ruhát, csak ilyen alkalmakon és nem fogok évente öt darabot venni, hogy ne legyek ciki. A 20 ezres "menyecske" ruhát se fogom kihajítani és nem felvenni többet azért, hogy ne égessem magam abba a ruhába amiben újasszony voltam. Ki nem szarja le? A ruha szabása, színe mindene megfelel egy vendég viseletének is, aki szerint gáz, hogy már volt rajtam és mikor az vehet egy újat.
2013. szept. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nahát azt eddig nem írtad, hogy nem lesz közös a vendégsereg.

AKkor nyugodtan vedd fel!

2013. szept. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!