Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért történhet olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történhet olyan, hogy valaki "meglép" az esküvőjéről?

Figyelt kérdés

Nemrég voltunk esküvőn, és a ceremónia 17:00-kor kezdődött volna, de mivel mindenki ott volt, ezért elkezdtük 16:40-kor. Mikor megkérdeztem a párt, hogy hogyhogy korábbra tették, akkor azt mondták, hogy az előző esküvő elmaradt, mert a menyasszonyt nem jött el.

Nem értem, hogyha valaki eljut odáig, hogy megkéri a párja kezét vagy igent mond, megszervezik az esküvőt, meghívnak mindenkit, akkor aznap miért gondolja meg magát?

Hogy létezik ez?


2013. szept. 23. 13:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

Ja. Milyen izgalmas és változatos lenne, ha egy esküvőn MINDKETTEN határozott NEM -mel felelnének.

Jó bulit lehetne utána csapni.

2013. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%

"Utolsó , Te azt gondolod azért nem ment el a menyasszony a saját esküvőjére, mert meghívták az exet?"


Így jártam anyátokkal, 4. évad, 5. rész.

2013. szept. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%
Még mindig jobb ha előtte lemondja, mint amin én voltam: a feleség meghívta a szeretőjét az esküvőre, már a nászéjszakán robbant a botrány, a nászút bőgéssel és veszekedéssel telt, majd az esküvő után 3 héttel már szakítottak, csak a milliós jobbra-balra tartozás maradt. Annak aztán sok értelme volt.
2013. szept. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Én egyszer olyat hallottam, hogy a nőnek viszonya volt a vőlegényének valami ismerősével.

És az esküvője napján jött rá arra hogy neki mégse jó ez így..

2013. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
7-es! Ez nem lehetett semmi! :D
2013. szept. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!