Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha mezítláb lennék az esküvőmö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mezítláb lennék az esküvőmön, az mennyire furcsa?

Figyelt kérdés

Azért gondoltam, mert a vőlegényem alacsonyabb nálam, és így egy picit lehetne azért ellensúlyozni. Nem is látszana talán, ha földig leér a ruha. (És nyáron lenne az esküvő, szóval nem is fáznék meg)


Nagyon hülye ötlet, vagy kivitelezhető?


2013. okt. 23. 17:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy hagyományos esküvőre nem jó ötlet. Nem is illik hozzá és olyan helyeken mászkáltok, ahol problémás lehet. Mondjuk pl. templomban nyáron is megfázol, az utcán bármibe belelépsz, stb.

Esetleg tartsátok a tengerparti homokban, na ott kimondottan illik :)


Hagyományos esküvőnél a lapos talpú cipő a megoldás, a vőlegényed pedig vastagabb talpút húzzon.

Vagy csináljátok azt, amit mi a párommal: kb. 3 centivel vagyok magasabb nála, én csak tök lapos cipőben járok, aminek még a sarka sincs 1 centi (ez ilyenkor pont a sima balerina, kb. 2-3 mm vastag a sarka), a párom meg csak westerncsizmában, aminek a stílusából következően van sarka. Így az utcán kb. egymagasak vagyunk, talán ő még egy hajszállal magasabbnak is tűnik :)

2013. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Jövő nyárig még bőven van időt kicserélni az alanyt, keress másik vőlegényt, erre jobbat nem tudok :D
2013. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Frigg ***** válasza:

Először azt hittem, hogy hippi stílusú esküvő lesz, vagy pagan, ahhoz simán illene. De így én is inkább a lapos talpú cipőt/sarut/balerina pipellőt ajánlanám, biztonságosabb lenne. Fel sem fázol, és nem is lépsz bele semmibe. Mennyivel vagy magasabb? :)


23/N

2013. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább egy lapos talpú cipőt ajánlanék. Vannak nagyon szép, minőségi darabok! Én tornacsukában voltam menyecske, a férjemen is az volt. Nincsenek tabuk! Úgy csináld, hogy ha 20 év múlva visszaemlékezel, ne tudj olyat mondani, amit másképp csináltál volna! A miénk is extrém volt, semmit nem bántam meg! :)
2013. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én is inkább egy lapos balerinacipőt mondanék. Semmi bajom nem lenne a mezítlábbal, csak veszélyes, mert utcán bármibe beleléphet az ember (üvegszilánk, kődarab), és felsérti a talpát.
2013. okt. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem furcsa, sőt nekem még tetszik is az ötlet. Egyébként pedig az a lényeg, hogy nektek jó legyen. Ez jó esetben nem egy színdarab. :-)
2013. okt. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Egyáltalán nem hülye ötlet, sőt..:) - ha megnézed a tengerentúli esküvőszervező oldalakat rengeteg mezítlábas menyasszonyt láthatsz....ha szeretsz mezítláb mászkálni, akkor hajrá...:)))
2013. okt. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Anna2013 válasza:
Ez a te napod lesz ha mezítláb akarsz lenni akkor simán kit érdekelnek mások,írtad,hogy földig leér a ruhád akkor meg a kutya se látja :) azért egy szép bokaláncot szerezz be :)Ha homokos részen esküdtök meg akkor meg egyenesen trendi :D
2013. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is inkább egy lapos talpú sarut, vagy egy topánkát javasolnék.. :)
2013. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!