Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mennyivel az esküvő előtt szokás szétküldeni a meghívót?

2006-11-08 23:18  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
6 héttel az esküvő elött szokták elküldeni

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/5Időpont 2006-12-10 17:13 Privát üzenet
Úgy, hogy a legutolsó vendégek is megkapják az esküvő előtt egy hónappal. De persze csak abban az esetben, ha már tudtak a közelgő alkalomról, nem váratlanul érte őket a hír.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2007-07-10 18:54 Privát üzenet
Szerintem 2hónap,de ha nyáron lesz akkor hamarább,nehogy valaki épp akkor menjen nyaralni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 3/5Időpont 2009-05-18 17:38 Privát üzenet
Én ugy tudom, hogy az esküvő előtt 2-3hónappal korábban illik szétküldeni/személyesen átadni a meghivókat. Főleg ha nyárra esik a lagzi. Így még van ideje tervezni a vendégnek, anyagilag bekalkulálni vagy ajándékot venni.

# 4/5Időpont 2010-06-04 07:05 Privát üzenet
Nálunk illik szólni 3 hónappal előtte, de a meghívó 6 héttel korábban jusson el mindenkihez

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2015-02-13 21:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kis esküvő esetében (csak család) szokás templomit is tartani vagy az hülyén venné ki magát?
Esküvő előtt hány héttel szokás a vendégeket meghívni?
Polgári esküvő után mennénk étterembe. Ilyenkor szokás előtte átöltözni? Én nem szeretnék, csak félek hogy nem férnék el az abroncsos szoknyába. Ilyenkor mi a szokás?
Esküvő után mennyi idővel szokás nászútra menni?
Esküvőszervezőnek szokás valami ajándékot adni az esküvő után köszönetképpen?
Megkereszteltetitek a babátokat? Mennyi pénzt szokás adni ilyenkor? Főleg olyan szülők válaszára lennék kiváncsi akik nme járnak rendszeresen templomba nem volt templomi esküvő

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések az Esküvő rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu