Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek is baj, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is baj, ha nem törlöm az esküvői képeimet az egyik közösségi oldalon?

Figyelt kérdés
Bár a volt férjem egy éve meghalt (két hét házasság után) és nekem van új kapcsolatom még sincs szívem kitörni a képeket. Kellene?
2013. dec. 2. 19:19
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
7%
ma 20:03, nem gondolnám, hogy én vagyok itt a bolond.
2013. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
70%
Én nem értem... Közösségi oldalon fent vannak a képek.. gondolom akkor fényképezőn, számítógépen, fényképalbumban vagy akárhol is megvannak.. Új kapcsolatod van.. Nem az életedből törlöd ki azokat a képeket, hanem egy oldalról, és bármikor vissza is nézheted őket.. És az emlékeidet meg úgysem lehet kitörölni és az a legfontosabb.. Szóval szerintem nagy a felhajtás ezen az egészen. Ha csak a közösségi oldalon vannak fent, fogod magad lemented és kész bár ezt kétlem hogy máshol nincsenek meg, na mindegy.. A párod kedvéért töröld le a képeket és majd ha hiányzik a volt férjed leülsz a gép elé fényképet nézni nem szégyen az biztos megérti..
2013. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Azokhoz a képekhez sokan hozzászóltak, gratuláltak az esküvőnkhöz, ez egy örök emlék.
2013. dec. 2. 20:05
 24/37 anonim ***** válasza:
39%
Azt is letudod menteni.
2013. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne szedd le, de az album láthatóságát tedd át Csak Én-re. Így csak te látod, ha nosztalgiázni akarsz.
2013. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
14%

Nagyon kötődhetsz a férjedhez, ha egy éve halt meg de már új pasid van, és a képeit azért nem akarod leszedni, mert te is rajta vagy...ha nem lennél rajta, leszednéd, eltüntetnéd?

És ja, nekem egy kapcsolatot is tovább tart kiheverni, mint neked az elhunyt férjedet.

2013. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Pároddal beszéld meg hogy őt zavarja-e?
2013. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés, és nyilvánvaló, hogy nem vagy túl rajta (lehet, hogy nem is leszel igazán sosem). Ha a mostani párod ezt megérti, és nem zavarja, akkor maradjon, ha kicsit is úgy látod rajta, hogy zavarja, akkor állítsd át, úgy, hogy csak te lásd. Még egy sima szakítás után is hónapokig nem volt szívem törölni az exemmel közös képeket, nemhogy egy ilyen tragédia után.
2013. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Én sem törölném le, csak az adatvédelmi beállításokon változtatnék. Létrehoznák egy kört, amit csak a közös ismerőseink, vagy csak a család lát. Akik érintettek abban az esküvőben, ők láthatnák.
2013. dec. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én a helyedben nem törölném, és az új párod helyében el sem várnám, hogy töröld... Az élő az elhunytnak NEM konkurrense, az idő egymás utániságában létező személyek, kapcsolatok. Ha egy ember vállal egy másik embert, azt mindenképp a múltjával együtt kell, hogy vállalja.
2013. dec. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!