Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek is baj, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is baj, ha nem törlöm az esküvői képeimet az egyik közösségi oldalon?

Figyelt kérdés
Bár a volt férjem egy éve meghalt (két hét házasság után) és nekem van új kapcsolatom még sincs szívem kitörni a képeket. Kellene?
2013. dec. 2. 19:19
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Az volt életem legszebb napja. Sajnálnám kitörölni a képeket azért is mert én is rajtavagyok.
2013. dec. 2. 19:49
 12/37 anonim ***** válasza:
80%
Ne is töröld ki. Emlékezz életed legszebb napjára, miért ne tennéd? Aki ezt nem tudja elfogadni, az méltatlan hozzád.
2013. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
23%

Neked, hogy esne ha a barátod minden volt kapcsolatáról fent lenne képek. Egyszer végül is szerette őket, és szép hetek/hónapok voltak.

Nem miattad kell hanem a párod miatt kellene törődni. Az ember magában gyászol nem a külvilágba.

2013. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Mentsd le valahová, vagy tedd egy internetes tárhelyre. Senki nem tudna rávenni hogy egy ilyen emléket eldobjak!
2013. dec. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Ezek esküvői képek és nem a volt barátaim vannak rajta.
2013. dec. 2. 19:57
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó nem gondolnám, hogy csak facebookon van meg valakinek az esküvői képei.Az azért elég hihetetlen.
2013. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha nem kitörölnéd a képeket, hanem "elhájdolnád"? Akkor a kecske is jóllakik, a káposzta is megmarad. A belállítások között megtalálod, h ki láthatja a fotóidat, és ott ott állíts be, h "only me". Így nem is törlöd ki, neked megmarad a lelki békéd, és szegény új párod sem hozod kellemetlen helyzetbe.
2013. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
81%
??? Miért, engem miért zavarnának a párom/házastársam VOLT kapcsolatáról készült fényképek?? Mi fáj nekem abban? Az ő, az ő múltja, az ő emlékei! Én lennék a legnagyobb szemétláda a világon, ha elvárnám, hogy na, mától dobjon dobjon ki mindent, mert én/főméltósága megjelentem! Micsoda ótvar, alpári, önző szemlélet ez?
2013. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
55%
...Jézus, micsoda állatvilág!! Jön az új hímoroszlán és felzabálja a korábbi hímtől való kicsiket. Mert ő jött, minden rohadjon meg, ami előtte volt! Hol élünk?? A szavannán??
2013. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó te bolond vagy.
2013. dec. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!