Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek is baj, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is baj, ha nem törlöm az esküvői képeimet az egyik közösségi oldalon?

Figyelt kérdés
Bár a volt férjem egy éve meghalt (két hét házasság után) és nekem van új kapcsolatom még sincs szívem kitörni a képeket. Kellene?
2013. dec. 2. 19:19
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ez álszentség, bocs! A képeket nem törlöd MERT ott vannak a gratulációk... nem azért mert akkor mentél hozzá a szerelmedhez, hanem mert a gratulációk!
2013. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
2%

Ha csak a facebookon tudod az emlékét megőrizni és nem a szíveden, akkor ott nagy baj van.

Semmi keresnivalója a jelenben a múltnak. Ennyi erővel, a párod is ott feszíthetne az exbarátnőivel a saját adatlapján, merthogy az is a múltja. Neked az hogy esne?

2013. dec. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
83%
én sem törölném..életem legfontosabb része volt és akaratunkon kivül lett vége az egésznek...és azt se érzem gondnak, hogy valakinek egy év után új párja van...mér ne szerethetné őt is? hisz szivében attól még ott élhet az elhunyt férj...míg tényleg szereti az uj párját, és nem érezteti vele a dolgokat, hogy a férjem jobb volt vagy akármi, addig nem hiszem, hogy le kéne törölni vagy h ennek gondnak kéne lennie...
2013. dec. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Erre jó face. Kifelé szeretünk, kifelé gyászolunk, a legszentebb érzéseinket is a külvilág elé szórjuk.
2013. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Utolsó teljesen igazad van.
2013. dec. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Én otthagynám. Ha valaki nem tudja elfogadni, hogy neked az a nap sokat jelentett, az az ő baja.
2013. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

Akkor otthon sem teszed ki az esküvői képeteket, nem találkozol a családjával és nem gondozod a sírját?

Ha az új párodat zavarja a halott férjed, akkor ott más van a háttérben.

A facebookon be lehet állítani, melyik képet ki lássa. Pl. kijelölheted csak az ismerőseidet, vagy be is állíthatsz pár embert. 1 esküvői kép azért lehet nyilvános.

Amúgy lehet, hogy a párod portálján is le van mentve, akkor törölni se nagyon tudod.

2013. dec. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!