Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Gáz, hogy az öcsém semmit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy az öcsém semmit nem akar adni nászajándékba?

Figyelt kérdés

Karácsonyra meg a névnapomra se vett semmit nekem, pedig én mindig szoktam rá gondolni.

Egyébként 22 éves, dolgozik, havi 70 ezret keres nettóban. Még a szüleimmel lakik, teljes mértékben ők tartják el, nem kell neki semmire költenie, néha elmegy a fizetéséből sörözni a haverokkal, a többit félreteszi. Nincs barátnője sem.


2014. jan. 5. 16:33
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
82%

Aha...látom már. MInt ahogy gondoltam is: a szülkeid felől fúj a szél.


Akkor mondok valamit: a rossz testvér soha nem ér annyit, mint egy jó barát. Márpedig egy önző ember nem jó testvér, egy önző szülő pedig nem jó szülő.

2014. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Hát már alig várom, hogy elkerüljek innen, már csak 5 hónap. Szerencsére a barátnőm tudja milyen a családom, hiszen közel 20 éve panaszkodok nekik róla.
2014. jan. 5. 16:52
 13/42 Je Veux ***** válasza:
54%
Alig várod, hogy elkerülj onnan... mégis mi a fenének hajlasz meg előttük? Összeházasodsz a pároddal!! Gondolom ha annak hallattára, hogy a barátnőd lesz a tanúd és nem a drágalátos öcséd, kirúgnának, biztos lenne hova menned..
2014. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 Je Veux ***** válasza:
63%
Ne legyél ennyire szerencsétlen! De komolyan! Felnőtt nő vagy, állj a sarkadra!
2014. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
91%

Már ne vedd sértésnek, de ilyen gyámoltalan vagy, ennyire gyerekes a gondolkodásod, és az esküvődre készülsz?

Hát én a helyedben úgy kormányoztam volna orrba az öcsémet efféle sms-magánakció után, hogy a fal adja neki a másikat, és az lenne a minimum, hogy a házasságkötő terem közelébe se jöhet az esküvőm napján.

Nem tudom, hány éves vagy, de csak papíron felnőtt, az kétségtelen...

2014. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
91%

Én a családomtól eleve nem várnék el nászajándékot, nyilván egyébként is sokat segítenének.

Ha meg ilyen rosszban vagytok, akkor pláne nem fura, hogy nem ad külön ajándékot.

2014. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
4%

17-es

A te elméleted kissé fura.Ha a kérdező 18 évesen házasodik akkor,hogy lehet az öccse 22 éves?

2014. jan. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 Je Veux ***** válasza:
95%

#17 Degenerált?


Az nem tűnt fel, hogy az öccséről beszél és nem a bátyjáról? Meg hogy majd 20 éve panaszkodik a barátnőnek?


Hol lenne már a kérdező 18 éves?!

2014. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem először nőj fel és csak utána házasodj.
2014. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
0%
# 19 Valami ilyesmit emlegetett, meg majd' 20 évet. Feltételeztem, hogy azt se tudja, hogy az öccse a bátyja, vagy se....
2014. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!