Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem sajnáltok milliókat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sajnáltok milliókat egy esküvőre?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szól,akik viszonylag átlagos jövedelemmel rendelkeznek,mondjuk nettó 300 ezerig bezárólag. De aki többet keres az is válaszolhat.
2014. máj. 9. 16:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%
Igen, attól függ, kinek mi a fontos. Vannak, akiknek nagyon sokat számít, hogy minden tökéletes legyen, hiába csak egy nap az egész és nem sajnálnak rá milliókat költeni. Másnak meg annyira nem fontos hogy mennyire "gazdag" és nagy esküvőjük legyen, hogy két tanúval elintézik az egészet. Itt nincs olyan, hogy kinek van igaza, vagy ki gondolkozik jobban erről, nem vagyunk egyformák.
2014. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
96%

Igaz, hogy kinek mi a fontos.

Ismerek olyat akik kölcsönt vettek fel, na azt esküvőre nem tenném

2014. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk az esküvő idejekor havi kb. 250 ezer volt a bevételünk, az esküvő kb. 1 millióba került 90 fővel. De tudtuk, hogy vissza fog jönni az ára, sőt. 2 millió forint gyűlt össze plusz ajándékok, pedig nem is kértünk pénzt, mindenkire rábíztuk, hogy mit hoz. Így nem sajnáltam az esküvőre szánt összeget.
2014. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk is kb. 1 millió forintba került az esküvő, de ennek kb. a felét a szülők állták, mert ragaszkodtak hozzá :) Közepes méretű, kb 60 fős esküvőnk volt. Amin nem spóroltunk, az a ruha (bár még így is olcsóbban megúsztuk, mint terveztük :) ), a gyűrűk (hiszen ennek tartósnak kell lennie) és a fotós (mert a hobbifotós barát miatt lettek pocsékak a sógoromék esküvői képei). Végül 1.5 millió forint jött be, nem számítottunk ennyire, de ebből le tudtuk cserélni a rozoga vén tragacsunkat, és pár éves, alig futott kocsira :) Összességében nem bántam meg, hogy ennyibe került az esküvőnk, és nagyon hálások vagyunk a szüleinknek, hogy segítettek (ha nem tették volna, akkor is lett volna megtakarításunk rá, így abból elmehettünk nászútra). Viszont 1 milliónál többet biztos, hogy nem költöttünk volna rá, kölcsönt ezért felvenni pedig végképp butaság!
2014. máj. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

"Ismerek olyat akik kölcsönt vettek fel, na azt esküvőre nem tenném"


Én olyan is aki már minimum 2 éve elvált, de még mindig a lagzi hitelét fizetik.

2014. máj. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősnek 1,5 millió volt. A szülők vettek fel hitelt, és abból. A fiatalok egy év múlva el is váltak. A szülők azóta is fizetik az adósságot, az asszonyka ott maradt terhesen...

Biztosan megérte?

2014. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
a miénk kb. 1,2-be került. szép és örök emlék, mindig vágytam szép esküvőre, úgyhogy nem, nem bántam :)
2014. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én sajnáltam volna, de a szülők ragaszkodtak hozzá, hogy rendes lagzink legyen, és be is szállnak a költségekbe. Kb.100 fős esküvőnk lesz nyáron, és olyan 1,5-2 M-ba fog kerülni összesen. De mi már 2 éve szervezzük - mivel külföldön élünk - így mindent apránként fizetgetünk pl. egyik hónapban gyűrűt vettünk, másikban ruhát, stb. A szülők pedig majd a vacsorát fizetik, ki-ki a saját családja részét.
2014. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
94%

Tudom, nem illik más esküvőjét lehúzni, de mivel itt senki nem ismer, ismerősöknek meg úgy sem mondhatom el (félek, h visszajutna a pár fülébe) itt elmondom. :)


Szóval barátnőm esküvője tavaly volt. Úgy képzeljétek el, hogy minden ragyogott, úszott a fényáradatban. Szabadtéri esküvő volt lugassal, székekkel, gyönyörű kilátással. A terem is gyönyörűen fel volt díszítve, meseszép volt. Volt koktélos is+ 50 rugós vőfély, vagyis ceremóniamester. Éjfél után pedig tűzijáték és lézershow.


Ez mind szép és jó, de a hangulat...döglött volt végig. Kb 60-an voltunk. Volt egy dj, aki egész este Omega számokat játszott, amire sem az öregek, sem a fiatalok nem tudtak táncolni. A kaja mondjuk jó volt, de nagyon kevés. Egy 4 személyes vegyes tálat 6 személynek adtak, és mikor kértünk még kaját, mert éhesek voltunk, akkor nagy kínnal keservvel hoztak még 2db rántott sajtot...

A ceremóniamesternek egy árva jó pillanata nem volt, egész este a telefonját nyomkodta, meg felkonferált egy pár hülyeséget, ami csak neki volt vicces. A végére el is tűnt az egyik kedves hölgyvendéggel...

És hozzáteszem, hogy az ifjú párral is alig találkoztunk, folyton elkóboroltak, hol ruhát igazítottak, hol elvonultak a személyzettel dumálni.

Egyedül a koktélos srácnak volt valami értelme, az kissé feldobta a bulit.


Esküvő után aztán elmondta az ifjú pár, hogy 2 millába fájt ez a buli, abból 500 rugó jött vissza( a násznép 10 óra után úgy 30 főből állt már csak)...baromira megérte.


Szóval engem ez az eset ébresztett rá arra, hogy hiába a kifogástalan stílus, hiába a pompa. Ha a zene-kaja-hangulat szar, akkor az egész szar.

Úgyhogy tavaly óta nem vágyom nagy esküvőre, csak egy szép fehér ruhára, néhány virágra, a legfontosabb szeretteimre, és egy szerény, de nagyon jó hangulatú estére. :)

2014. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Amit ráköltöttünk, vissza is jött, sőt pluszban a egy nászút ára, akkor mit sajnáljak? Lett egy gyönyörű, felejthetetlen élményünk, mi örültünk, a rokonság örült, mindenki boldog.
2014. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!