Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem sajnáltok milliókat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sajnáltok milliókat egy esküvőre?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szól,akik viszonylag átlagos jövedelemmel rendelkeznek,mondjuk nettó 300 ezerig bezárólag. De aki többet keres az is válaszolhat.
2014. máj. 9. 16:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

A mi esküvőnk is több volt mint 1 millió. Nagy a rokonság, voltunk 90-en, és senkit nem akartunk kihagyni. Nem bántuk meg, hajnalig tartó jó nagy buli lett belőle. A lagzi ára visszajött a nászajándékokból, tehát ugyanott vagyunk, mintha két tanús esküvőnk lett volna, nem költöttünk volna pénzt, de nem is kaptunk volna.

Szerintem egy hatalmas élmény volt, és jó érzés visszahallani, amikor más is ezt mondja:))

2014. máj. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
68%
Mi esküvönk 4 millió volt pedig csak ötvenen voltaksoha nem felejtem el. Tökéletes volt.
2014. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Mi még így is sajnáljuk,hogy ketten félmilliót keresünk havonta.Szerelmesek vagyunk egymásba,bensőséges és meghitt esküvőt szeretnénk,nagyon szűk családi körben.Nem azt tartjuk fontosnak h csinál e hangulatot a vőfély avagy nem,az örömnek,a boldogságnak a szívünkben kell lennie,és nem azért,mert vki vicceket mesél v játékokat talál ki egy lagziban.Kinek mi az igénye,ki mire helyezi a hangsúlyt,kinek mi jelent örömet,az is elfogadható,ha vki szeretne erre az érzésre rádobni még egy (vagy jó sok) lapáttal.Nekünk ennyi elég:)
2014. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 hete volt az esküvő , és mi sem gondoltuk volna,hogy annyiba kerül amennyibe. 300ezer nagyon kevés,bár sok függ a helyszíntől meghívott vendégek száma . Nálunk egy csárda szerűségbe volt fogadó inkább van egy kis tava is. Olyan + kiadások vannak amire nem is gondoltam. A vacsora 6000ft/fő volt de ebbe bent volt az egész éjjeli ingyenes fogyasztás ( ebbe bent volt az alkohol is ) mi kértünk gyümölcs asztalt is hozzá . Mi 130 voltunk elég nagy a család a páromnak 4 tesója van nekem 3 a szülőknek is sok a tesójuk nagy a család + a barátok. És mi nem is a legfrancosabb kaját válaszottuk , de szerintem ez hely függő. Torta mi kaptunk vagy 12 de azért mi is rendeltünk egy nagyon szép nagyot ezt ismerős csinálta 20 ezerért . A ruhám az 70 ezer volt a virág... az autó a meghívó. Mi igy 1,5 millióból jöttünk ki
2014. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

De igen. Én eredetileg pici esküvőt akartam (tokkal vonóval 200 ezerből), de a párom meggyőzött, hogy tartsunk nagy lagzit.

Jó volt, szép volt, de azt a sok pénzt másra is költhettük volna.

2014. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!