Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem vagyok már túl öreg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok már túl öreg a házassághoz?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, jövő héten leszek 27. Egyre több ismerősömnek, barátomnak van már férje, felesége. Nekem egyelőre még kilátásban sincs ilyen alkalom. Úgy érzem, hogy kezdek kifutni az időből és elkésni.

Másnak is volt már ilyen érzése?


2009. dec. 31. 11:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismeretségi körömben a lányok nagy része olyan 27-30 körül ment férjhez. Én 25 vagyok, de 30 éves koromig nem hiszem, hogy komolyabban fogok gondolkodni a házasságon.
2009. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%
xD Az én apukám 50 éves (és NEM röhögni!!)és úgy döntött, hogy 11 év után elveszi anyukámat és osszeházasodtak. (megint csak NEM röhögni!)
2009. dec. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
nem röhögni, nagyon megható :)
2009. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Még kisebb koromban, úgy 10 éve úgy gondoltam, hogy ilyen idős koromban már lesz saját családom, egy vagy két gyerekem. De sajnos ebből semmi nem jött össze. Ez egy kicsit elszomorít.

Nekem nem szimpatikus az a trend, miszerint egyre később, akár 3 házasodnak és szülnek az emberek. De hát úgy néz ki akaratom ellenére én is ebbe a csoportba fogok tartozni.

2009. dec. 31. 15:59
 15/21 A kérdező kommentje:

... akár 30 felett házasodnak és szülnek az emberek. De hát úgy néz ki akaratom ellenére én is ebbe a csoportba fogok tartozni.

(így talán érthetőbb a mondat. :))

2009. dec. 31. 16:00
 16/21 anonim válasza:
100%
Ennyi idősen én is sokat paráztam, hogy már idős vagyok és nincs pasim.Kicsit kakukktojásnak éreztem magam. Főleg, hogy a nővérem 19 évesen férjhez ment és "normális" életet élt. Aztán 30-on túl már kevésbé foglalkoztatott. 34 évesen ismertem meg a férjem és hidd el, nagyon megérte várni rá. Ne idegeskedj, Neked is megvan a Párod valahol, csak még nem érkezett el az idő, hogy találkozzatok. Engem sokat ugrattak, és állandó kérdés volt, hogy mikor megyek férjhez. Az ismerősök esküvőire a végén már el se mentem. Mi is akkor ismertük meg egymást a férjemmel, amikor a legkevésbé számítottam rá. Kitartás!! Drukkolok Neked!!
2010. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezdsz kifutni az időből,sőt én úgy gondolom,hogy manapság már inkább az a ritka,hogy 22-23 évesen házasodnak az emberek!Te pont abban a korban vagy,hogy most kell ismerkedni,kapcsolatokat keresni..!
2010. jan. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy öreg! Van, aki 60 évesen házasodik.....:))

Gyerek van már??

2010. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
először mikor még csak a kérdésedet olvastam azt hittem legalább 60 vagy!!sztem te nem öreg vagy hanem nem normális..:))))már bocs..de ilyet kérdezni 27 évesen...én 26 leszek mire megszületik az első babám,hozzáteszem nem érzem magam öregnek,pedig hamarább szerettem volna,és az asküvöre meg ki tudja mikor lesz pénzünk.lehet csak 10 év mulva.és??még akkor sem leszek hozzá öreg.
2010. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
15:17, de a házasságot én nem csak formailag értettem, hanem úgy, hogy mikor lesz már nekem is párom, babám, stb és nem csak szingliként tengetem a napjaimat.
2010. jan. 5. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!