Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem vagyok már túl öreg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok már túl öreg a házassághoz?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, jövő héten leszek 27. Egyre több ismerősömnek, barátomnak van már férje, felesége. Nekem egyelőre még kilátásban sincs ilyen alkalom. Úgy érzem, hogy kezdek kifutni az időből és elkésni.

Másnak is volt már ilyen érzése?


2009. dec. 31. 11:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem foglak megnyugtatni, mert magamat sem sikerül néha. Néha én is így érzem, mert azt gondoltam, ilyenkorra én már feleség leszek meg anyuka. (Én augusztusban leszek 27.)


Sokszor kérdezik, hogy lesz-e lagzi, van -e valakim, de sajnos vagy nem sajnos, nincs. De úgy gondolom, nem késtem még le semmiről. Ha nagyon rágörcsöl az ember, akkor meg annál inkább nem lesz.


Bízom abban, hogy a JóIsten szánt nekem valakit, s azzal a valakivel megtaláljuk egymást. Addig pedig igyekszem nyitott szemmel járni, nehogy szem elől tévesszük egymást.

Kitartást! :D

2010. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!