Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá, ha valaki az esküvőtökre fehér ruhába menne?

Figyelt kérdés
Tudtommal elég nagy illetlenség ez a menyasszonnyal szemben.
2014. aug. 20. 22:07
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
96%
Engem nem érdekelne. A ruha, a díszítés, minden csak kellék, engem az érdekelne, hogy aznap én és a leendő férjem összeházasodunk, és annak örülnék, hogy lesznek ott mások is, akik együtt örülnek a mi boldogságunknak.
2014. aug. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
90%

20. válaszadó! Jaj, Istenem, tipikus női logika! Egyenesen nem merem megmondani, hanem TÖK NYILVÁNVALÓ utalásokat teszek. Igaz, minek is az egyenes beszéd?

Lehet, hogy van olyan idióta nő, akinek ebből nem esik le, hogy mire megy ki a beszélgetés, de értelmes ember egy pillanat alatt megérti.

2014. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
95%
A húgom ugyan nem fehér, hanem egy fekete miniruhában ment az esküvőnkre, és ráadásul velem ellentétben neki jó alakja van. Szerintem jobban megnézték, mint engem menyasszonyi ruhában. :D De engem az ilyesmi nem zavar, mert sosem voltam egy figyelemre vágyó, még a nagy napunkon sem. A lényeg az volt, hogy a teremben a férjemnek én voltam a legszebb, más semmi.
2014. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
33%

Ezt már tényleg nem értem...minden válasz le van pontozva mint állat. A véleményünket kérdezte és aki leírta, hogy őt zavarja azt is és aki leírta, hogy őt nem érdekli azt is lepontozták, mikor szerintem mindegyik válasz hasznos a kérdés szempontjából.

Engem abszolút nem foglalkoztatna, szerintem bunkóbb dolog lenne kikötni, hogy ki mit húzhat fel vagy megjegyezni, hogy ezt nem kellett volna mint fehérben megjelenni egy esküvőn. Szerintem akár az én esküvőmről van szó, akár nem nincs semmi közöm hozzá, nincs beleszólásom, hogy ki mit húz fel, max. a koszorúslányoknak a ruháját választhatom ki vagy az esküvő hangulatával, stílusával tudom befolyásolni az öltözékeket. Nem is látok bele mások szekrényébe. Nekem például nincs is több elegáns ruhám, nem járok olyan helykre, ahová kellene és szerintem nem én vagyok az egyedüli. Megmondom őszintén én voltam már farmerban is esküvőn. Nyilván a lehetőségekhez mérten próbálok minél elegánsabb lenni, de nem fogok egy alkalom miatt vásárolni egy új ruhát mert nekem erre nicsen pénzem. Ha meghívnának egy esküvőre és lenne több ruhám is, akkor nyilván olyat választanék, ami nem bánthatja senki szemét sem, viszont, ha csak egy fehér ruhám lenne akkor hülye lennék egy alkalomra újat vásárolni. Igazából azt sem értem, hogy a ruha miben befolyásolja az esküvő, az emberek hangulatát mert szerintem nem ettől függ, a lényegen nem változtat. Mikor valaki túl kihívóan öltözik fel és mutogatja magát az már sokkal jobban zavarna.

2014. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
48%
Persze kedves utolso,ez csak egy eskuvo ugye?Miert is ne vehetnel fel feheret?Mert letezik etikett is a vilagon amibol azok az emberek akik azt valljak hogy ez nem bunkosag,azoknak ez az oktatas kimaradt az eletebol!Temetesre elmennel piros ruhaban?Nem miniben,hanem ugyan kulturalt,normal szabasuban,de jo faca pirosban?Sztem nem.Es miert nem?Meg tudnad indokokni?MERT VANNAK OLTOZKODESI SZABALYOK,ES N E M I L L I K ! ! !
2014. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
90%
Nem érdekelne, ha házasodom én szerintem nem is fehér ruhába leszek...
2014. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen. Nekem egy átlagos menya ruhám volt, a tanú barátnője szintén fehérben, viszont térdig érő egyszerű nyári ruha volt, fekete övet vagy bolerót vett fel hozzá. Illetve a két kolléganőm is fehér alapon fekete mintás ruhában jött, bár az más :)

Engem abszolút nem zavart, amíg a képeket nem láttam, illetve a férjem jóindulatú nagynénje meg nem jegyezte, fel sem tűnt. Mindenki azért jött, mert mi hívtuk meg őket, minket figyeltek, mindenki tudta, ki a menyasszony, így nem zavart.

Illetve nyilván más lett volna, ha valóban egy nagy uszályos koszorúslány ruhát vett volna fel, az már zavart volna, de így nem.

2014. aug. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
90%

Engem nem zavarna.

Szerintem ez a fehér, fekete nem illik esküvőre dolog már rég lejárt, és azt tapasztalom hogy már nem is tartják be, időt múlt szokás ez.

Nilván nem fog a vendég habos-babos, csini-bini fehér kisestélyibe jönni, tehát innestől kezdve nem érdekel ha más nő/nők is fehérbe lennének. A vendégiem ismernek, tudják ki/kik esküvőjére jönnek, így valószínűleg nem fognak összetéveszteni semmelyik másik fehér ruhába öltözött nővel.

A fekete szín meg szerintem egyáltalán nem gyászos, hanem esztétikus női kiegészítőkkel igenis elegáns, így az sem zavarna.

2014. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ milyen az a ruha, egy fehér rövid ruha nem érdekelni színes kiegészítőkkel. Szóval ha nem lehet összekeverni vele, akkor nem számít nekem hogy fehér vagy fekete vagy piros.


Viszont a helyedben beszélnék az illetővel, főleg hogy írod hogy jó a kapcsolatotok. Őszintén és kedvesen elmondhatod neki hogy nagyon szép ruhában volt azon az esküvőn, de a te ruhád nagyon hasonlít az övére és segítesz neki találni egy másikat, akár ki is fizeted. Ha ő is kedvel téged, nem fog megsértődni.

A másik amit tehetsz hogy felkéred koszorúslánynak és akkor te mondod meg mit vegyen fel.

2014. aug. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
55%

Az egész ott kezdődik, hogy a fehér ruha eredetileg a szüzességet jelképezi. Ha tehát annyira ragaszkodunk az etiketthez, ma már egy menyasszony sem mehetne fehérben az oltár elé.

Ezek után szerintem kár azon fennakadni, hogy a vendégek között valakin szintén fehér ruha van. Ma már mindennek semmi jelentősége.

2014. aug. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!