Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá, ha valaki az esküvőtökre fehér ruhába menne?

Figyelt kérdés
Tudtommal elég nagy illetlenség ez a menyasszonnyal szemben.
2014. aug. 20. 22:07
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

Sajna nem fog elférni a táskámban (ami nem is lesz) külön virág vagy sál erre az esetre és igazából nem is szeretnék bevonulás közben egy kitérőt tenni, csak miatta.


Kérdés: vajon bunkóság lenne-e előre szólni, hogy mást vegyen fel?

2014. aug. 20. 22:35
 12/45 anonim ***** válasza:
48%
Égvilágon semmit nem szólnék ez csak ilyen mai divat hogy nem mehet fehérbe vendé.
2014. aug. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem is igazán az zavar, hogy fehér hanem, hogy gyakorlatilag az enyém leegyszerűsített mása. Nem akarok senkivel sem összeöltözni az esküvőmön.
2014. aug. 20. 22:41
 14/45 anonim ***** válasza:
74%
Te esküvőd, te szabályaid. Így nem bunkóság végülis, de nem annyira érzem át a helyzetedet, engem biztosan nem zavarna meg nem is foglalkoztatna ez annyira, hogy szóvá akarjam tenni.
2014. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
56%
engem nem zavarna. ugy fogom fel, h az mar reg rossz, ha az eskuvomon ilyenek foglalkoztatnanak. amugy az emberek igy is ugy is mindenfelet gondolnak. a baratnomon koktelruha volt menyecske ruhakent. rajtam meg egy alkalmibb nyari, abszolut nem oltozte tul ot, az egyik masik teremben szorakofzo vendeg megis negkerdezte tolem a mosdoban,h en vagyok-e a menyasszony. ma nar nincsenek szigoru konvenciok se a menyasszony se a nasznep szamara. uitt volt vendeg fekete strasszos ruhaban is, ami elvileg szinren nem illik. senki sem akadt fenn rata
2014. aug. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
80%

11.

en nem vennem jo neven. most kepzeld el a szitut. "szia Evi! Lattam, h a multkori eskuvon milten ruha volt rajtad. Szeribrem most is abban jonnel. En ezt nem szeretnem, ugyhogy vegyel fel vmi mast az eskuvomre"


ezt nem kehet ugy negoldani h ne legyen megiscsak serto vhol...

2014. aug. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
64%

Na többek között ezért is van az, h szarba se nézem a nőket.

Férfi létemre még én is tudom, h a fehér kizárt.

Arról nem is beszélve, h van még 600 szín mindenféle szarral kiegészítve, amit felvehetne.

Ennek ellenére látom, h mindig van egy rakás semmirekellő, aki nem bírja ki, h ne fehérbe menjen.

Szánalmas....

2014. aug. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
58%
En biznek benne hogy a rokonsagomban van annyi,hogy jol "kinezik" az illetot,esetleg felhangosan meg-megjegyzik,hogy hogy lehet vki ennyire proli!Kb annyira jol sikerulhetne hogy vagy hazamegy,vagy atoltozik.Nalunk hagyomany higy feherben csak a menyasszony lehet.Ha ezt nem tartja tiszteletben az egy nagyon utolso ember akinek nincs helye az eskuvomon!
2014. aug. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
68%

15. vagyok


ha a sz.rba nezos hsz bekem szolt, akkor hozzatennem, h bem voltam feherben. csak a menyasszony se volt "tipikus" menyasszony.


ennyiert neg kar beragni egy egesz nemre :-)

2014. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 Fényember ***** válasza:
62%

Engem is zavarna amúgy. Én sose mentem senki esküvőjére se fehérbe, akármennyire is akartam volna.

Én azt csinálnám, hogy azt az ismerőst felhívnám, elhívnám valahova vásárolgatni vagy valami vagy csak szimplán kávézni és akkor szóba hoznám hogy "képzeld múltkor voltam egy esküvőn (vagy mesélte valaki) és a menyasszonynak a sógornője direktbe fehér ruhát vett fel. Ez már milyen pofátlanság nem? Akkorát néztem, el sem hittem hogy lehet valaki ennyire bunkó, hisz ez a barátnőmnek az esküvője volt. Aztán a menyasszony valami rokona aki jóban volt a sógornőjével hozott neki egy tök más ruhát és minden oké volt de akkor is. Milyen az már? Én tuti sírva fakadnék ha valaki az én napomon fehérbe jelenne meg. Aztán amúgy megbeszélték a sógornővel a dolgokat. Jah és veled amúgy mizujs? Együtt vagytok még Pistivel?" stb stb stb. én ezt csinálnám. :)

2014. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!