Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá, ha valaki az esküvőtökre fehér ruhába menne?

Figyelt kérdés
Tudtommal elég nagy illetlenség ez a menyasszonnyal szemben.
2014. aug. 20. 22:07
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
71%

Az én esküvőmön nyugodtan vehet bárki bármilyen színt (kivéve a fekete nyakkendőt, arra allergiás vagyok.)


Az sokkal jobban zavar, ha valaki túlságosan kihívóan öltözködik. Az esküvőn a menyasszonynak kell a legszebbnek lennie, és a többieknek erre szerintem illik tekintettel lenniük - főleg úgy, hogy mostanában azért már sok a picit korosabb menyasszony, akiknél nyilván vannak fiatalabb és frissebb szépségek a vendégek között. De egy kicsit visszafogottabb öltözködéssel ezt a feszültséget azért lehet oldani.

Szerintem bunkóság a férfiak szemét a menyasszonyról elterelni, és a templomban is illetlenség hiányos öltözetben feszíteni. Inkább vegyen fel egy szép, elegáns - akár fehér - kosztümöt.

2014. aug. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
77%
Hát én valahogy,nem sértőn,de a tudtára próbálnám adni hogy ne fehérben jöjjön,pláne ha ennyire hasonlít az én ruhámhoz mert engem nagyon zavarna.
2014. aug. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
30%

"Férfi létemre még én is tudom, h a fehér kizárt. "


És akkor te ugye vőlegényt is megkérdezed hogy milyen öltöny ing lesz rajta és ha fekete vagy kék akkor te zöldbe fog menni ugye? Mert a fekete meg kék öltöny meg a vőlegény színe.

2014. aug. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
55%

Sajnos bunkósodik a társadalom.

Azelőtt minden kulturált ember tudta, hogy ez a menyasszony nagy napja, és NEM ILLIK túlöltözni!!

Vagyis bármilyen női trükkel magunkra irányítani a figyelmet!

Az alap, hogy a fekete, fehér és piros ruha TILOS!

De tilos a szupermini, vagy a nagyon kivágott is.


Ezt amúgy úgy oldották meg diszkréten, hogyha valaki "teljesen véletlenül" szintén talpig hófehérben jelent meg, akkor a család egy közeli jóbarátja, szintén "teljesen véletlenül" megbotlott és leöntötte vörösborral az illetőt, nagy bocsánatkérések közepette...

2014. aug. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
85%
Manapságegengedõbbek az emberek a ruházatot illetõen. Engem nem zavar sem a piros, sem a fekete. De még mindig a menyasszonyi ruha szìne a fehér âltalánosan. Egyszerūen én bunkóságnak tartom ha valaki azt vesz fel. Persze fehér felsõ, kék szoknyával OK. De fehér ruha..... Tuti mérges lennék.
2014. aug. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
84%
Én eléggé kiakadnék, de nem hiszem, hogy jelenetet rendeznék vagy ilyesmi. Nem az én stílusom.
2014. aug. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
80%
Most azt kellen írnom, hogy nem zavar, mert akkor jól felpontoznának.. de nem érdekel, inkább őszinte leszek: engem bizony zavarna és szóvá is tenném a kishölgynek, hogy összekeverte a dátumokat, azt hitte hogy a saját esküvőjére jön..?
2014. aug. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
55%
nem izgatna
2014. aug. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
60%
engem sem izgatna
2014. aug. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
64%
Én a saját esküvőmön sem vettem fel fehéret. A többiek meg nem érdekelnek. Egyébként meg nem is hivtunk vendégeket. Semmi értelme ennek az egész felhajtásnak. Kár ilyeneken idegeskedni hogyki mibe megy, meg a sok màs hü..eség........
2014. aug. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!