Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá, ha valaki az esküvőtökre fehér ruhába menne?

Figyelt kérdés
Tudtommal elég nagy illetlenség ez a menyasszonnyal szemben.
2014. aug. 20. 22:07
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

Szeretném mégegyszer kiemelni, hogy alapvetően nem a ruha színével van bajom hanem, hogy hozzá még ez a fazon is társul. Nem akarom, hogy az esküvői képeken összekeverjenek másvalakivel. Engem igenis zavarna és nagyon rosszul esne. Amúgy is sok lesz a rövidlátó öreg akik képesek még magán az esküvőn is másvalakihez odamenni gratulálni, mert úgy nézett ki mintha (most nem mennék bele abba, hogy édesapám fél szemére vak, a másikra rövidlátó és a szalagavatós videóm több mint felében egy vadidegen lányt vett fel). Ez van, sajnálom.

Egyébként vagyok annyira jóban az illetővel, hogy nem hátulról mennék neki a témának, hanem szemtől szembe: "láttam, hogy az xy esküvőjére ilyen ruhában mentél. nem volt fura? én úgy tudom, hogy nem illik. stb stb stb. szerinted megoldható, hogy az én esküvőmre más ruhában jöjj el? stb stb stb." Egyszerűen csak megbántani nem akarom. Tehát vagy felhozom a témát neki normálisan, korrektül, vagy meg sem említem.

2014. aug. 21. 21:38
 42/45 anonim ***** válasza:
Akkor hozd fel neki normálisan. Ha meg sem említed, végig ezen fogsz aggódni, és ha bejön a sejtésed még az esküvődön is kellemetlenül fogod érezni magad. Jobb megelőzni ezt a problémát.
2014. aug. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindenképpen beszéld meg vele nyíltan, hiszen ne ezen rágódj az esküvőd napjáig, hogy vajon miben jön?

Egyébként én nem mennék fehér ruhában, de ha a menyasszony pezsgő-vagy más színű ruhában menne, akkor azt is hanyagolnám,hiszen illetlenség.

A mai esküvőket elnézve egyre többen vannak, akik fehérben-, feketében és pirosban mennek, amely igen is illetlenség...

2014. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Mi lett végül, beszéltél vele? Jól sikerült remélem az esküvőd :)
2014. okt. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:

Hű, elég régen volt már, de azért leírom ha valakit érdekel.

Úgy döntöttem, hogy nem szólok neki, mert közben több dolog is kiderült, és arra jutottam, hogy valószínűleg azért azt a ruhát vette föl, mert az az egyetlen ünneplő ruhája és nincs pénze másikat venni. Nem akartam bántani.

Viszont nem is tudott eljönni az esküvőmre, egyéb okokból, ami csak aznap reggel jött közbe, szóval nem is baj, hogy korábban nem hoztam föl a dolgot.

2016. febr. 25. 12:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!