Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Manapság jövedelmező az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság jövedelmező az esküvő a fiatal pároknak?

Figyelt kérdés
Tehát több pénz jön vissza, egy esküvő után, mint amennyit beleinvesztáltak?

2014. szept. 12. 08:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kb. annyi jött vissza, amennyibe került. De volt menyasszonytánc. Ha kérdezte valaki, hogy mit kérünk nászajándékba, akkor megmondtuk, hogy semmit, úgyis lesz menyasszonytánc. Sokalltuk volna a nászajándékot meg még a menyasszonytáncot is. Nővéremék meg úgy csinálták, hogy írtak egy kívánságlistát, amin a párezres tételtől a nagyobb értékűig volt mindenféle, hogy abból lehet választani nászajándékot nekik. Nála is volt menyasszonytánc, de akkor viszonylag kevés pénz jött össze, a költségeknek csak töredéke.
2014. szept. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam arra, hogy nászajándékot kérjek. Én is csak menyecsketáncot akarnék. Szívem vágya lenne nagy esküvő, de erre nem telik. Viszont párom részéről rengeteg a rokon, akiket azt mondta muszáj lenne meghívni, mert ők is meg voltak hívva annó stb...

Így még nem tudom mi lesz a megoldás. Csak úgy tudok rákölteni, ha nem veszlik el a pénz.

2014. szept. 12. 10:05
 13/32 anonim ***** válasza:
29%
Felénk nagy esküvőket tartanak és jó összegeket adnak. Nekünk most volt az esküvőnk, a lagzi teljes költségét abból fizettük ki és emellett vettünk belőle egy háromszobás lakást.
2014. szept. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
72%

Ha sok gazdag rokont hívtok meg..akik ráadásul még bőkezűek is, akkor lehet, hogy több jön vissza, mint amennyit belefektettek.

Amúgy nem. Nálunk kevesebb jött vissza...fél millával....

2014. szept. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
83%
nekünk is kevesebb jött vissza. Én elég anyagias vagyok, tehát minden pénzt számon tartok, de ez azon kevés dolgok közé tartozik, amit nem bántam meg, mert életem egyik legszebb napja és élménye volt :) Szívesen emlékszem rá, nagyon jó buli volt, mindenki jól érezte magát :)
2014. szept. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
75%
Nàlunk a fele jött vissza, de nem is szàmoltunk egyàltalàn visszajövõ pénzzel ìgy plusz pénznek szàmìtott. A mai napig megvan.
2014. szept. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
53%
Nem hiszem hogy jövedelmező lenne. A mienk kb 90-100 fős lesz es 2,3 millióba fog kerülni . Nagyon meglepődnék ha 5-600.000 nél tobb jönne vissza. Szerintem ne kezdj bele ugy hogy nincs rá pénz .
2014. szept. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Ha nagy lakodalmat akartok,Gyűjtögessetek és ha megvan rá a pénz, akkor vágjatok bele. Nekünk is két évvel később lett, mint szerettük volna, mert addigra raktuk össze a pénzt. Végül kb a fele jött vissza.
2014. szept. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

kicsivel több mint 1/3-a jött vissza, de még ennyire sem számítottunk, ismerve családjaink anyagi helyzetét.

Úgyhogy nekünk kellemes meglepetés volt így is.

2014. szept. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
64%
Nekünk olyan 200 forinttal több jössz vissza, 77 személyes, visszafogott, de elegáns esküvő volt, szép étteremben, zenekarra, dekorációval, fotóssal, videóssal, szóval nem apróztuk azért nagyon el. Akinek nem jön vissza a lagzi ára, komolyan ilyen smucig rokonaitok vannak? Leégne a pofámról a bőr, ha nem anék legalább annyit( de inkább kétszerannyit), mint amennyibe kerültem.
2014. szept. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!