Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Manapság jövedelmező az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság jövedelmező az esküvő a fiatal pároknak?

Figyelt kérdés
Tehát több pénz jön vissza, egy esküvő után, mint amennyit beleinvesztáltak?

2014. szept. 12. 08:26
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
20-as, nem feltétlenül jelenti, hogy nem adnak többet, de a ruha, a fotós, videós, haj, smink, stb nem feltétlenül a vendégekért van, nem gondolod? Azt pl. miért a vendégnek kell állnia???
2014. szept. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

No, én az érem mindkét oldalát látom mostanában. Menyasszonyként a sajátomat tervezem, vendégként havi 1-2 lagziban ott vagyok...

És igen, megterhelő nagyon úgy érzem, mert majdnem a fél fizum elmegy egy esküvőre. De valóban gyűjtünk és adunk egy esküvőn...persze addig a pontig, ameddig nem adósodunk el, vagy nem veszélyeztet a tény (jövő héten kölcsönből kellett volna menjünk 800 km-re egy lakodalomba, nem tudtuk megoldani, küldünk képeslapot...) Viszont ahová elmegyünk ott hagyunk is a menü árát és még egy annyit általában...Az akkor már úgy illik. Nyilván nem várnám el, hogy valaki azért ne jöjjön el majd az én lakodalmamba, mert nem tudja kifizetni a menü árát és még hagyni is, de azért szerintem igenis smucigság elmenni egy esküvőre és mondjuk 5 E-et hagyni ott, ha mondjuk valaki többet keres mint minimálbér, és a párral nem szeretne kics..eszni.



Mi is megoldjuk, ha nem jön vissza a pénz, nem is arról van szó, de azért a rokonainktól jól esne, ha inkább támogatnának, mintsem valamilyen szinten "lehúznának" az életkezdés elején. Mert ugye régebben azért szerveztek lakodalmat, hogy az ifjú pár el tudjon indulni az életben...



Szóval én a helyedben akkor szerveznék esküvőt úgy, hogy nincs meg a pénz, hogy ha véletlenül nem jönne vissza, mégis lenne egy tőke, amiből kifizessem, hogy ne adóssággal indítsunk.


Nálunk amúgy mindenkinek visszajött eddig akitől hallottam és mostanában voltam...

2014. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!