Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Első komoly kapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első komoly kapcsolatból házasság. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Számtalan példát látok rá a környezetemből, hogy a fiatal, csendes lány megismerkedik egy fiúval, komolyra fordul a kapcsolat és házasság lesz belőle. A fiú nem is a legmegfelelőbb sok szempontból (pl. kicsit durva, vagy kezdődő iszákos), de a lány férjhez megy hozzá, mert csak vele ismerte meg a szerelem érzését, és nincs viszonyítási alapja, hogy milyen lenne egy hozzáillő férfival, aki tegyük fel tanultabb. Mit gondoltok erről?
2010. febr. 5. 09:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
58%
én is azt tervezem, hogy az első szerelmemhez megyek majd hozzá, de előtte még végzek az egyetemmel, BSc-vel, MScvel, és esetleg nekitudok állni a doktorinak is..., és szerintem, ennyi idő alatt... sac per kábé 3 év ha valami gáz lenne kiderül
2010. febr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt több partnerem is,de ahhoz mentem hozzá akibe elöször beleszerettem.és nem iszákos,nem ver engem,szoval semmi ilyen tényezö nincs köztünk.az hogy valaki az elsö szereméhez megy hozzá,nem azt jelenti hogy tönkre teszik ezzel az életüket.a válás meg akkor is bekövetkezhet,ha a 100.emberhez mész férjhez.
2010. febr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Aválaszok között sok olyan van, hogy elsőhöz ment hozzá és el is vált, de legalább ugyanannyi, aki meg nem! Én is az elsőhöz mentem hozzá 5 éve, és minden gyönyörű! Miért ne tettem volna, amikor szerettem és még mindig!

A kezdő alkesz viszont iszonyat gáz!

2010. febr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában azt, hogy ha az első szerelme és szereti, akkor házasodjanak össze, nem mindenkit az tesz boldoggá, hogy "kiélte magát" azaz 100 emberen végigment.


Alapvetően azt mondom, az ember ne alkudjon meg, akárhanyadik kapcsolat. Annak ritkán lesz jó vége, ha letagadod a párod hibáit, a kapcsolat hiányosságait, mert félsz, hogy elölről kell kezdened a párkeresést.


Durvához, alkeszhez pláne nem kell hozzámenni, de ez nincs mindig a tanultsággal összefüggésben.

2010. febr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
88%

Nincs erre recept. Nem lehet általánosítani, bár tény, hogy speciel az én környezetemben többen válnak olyanok, akik az elsőhöz mentek hozzá. De az is elválik, akinek 100 volt a házassága előtt.

Személy szerint én várnék vele. Az a baj, hogy az ilyen kapcsolatok 70%-ánál egy idő után fellép a kíváncsiság. Hogy milyen lehet mással. És innen már nem nagy lépés a megcsalás.

2010. febr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Több ismerősöm barátom van, aki az első szerelméhez ment hozzá, eddig (kb. 5-8 éves házassságok) mindegyik nagyon szép kapcsolat. Más kérdés az iszákos durva fiú. Ott szerimntem mindegy, hogy első vagy huszadik fiú, semmiképpen nem szabad hozzámenni. Attól hogy egy lánynak nincs sok tapasztalata a fiúkkal, annyi esze csak van hogy ne egy alkoholistával akarjon 50 évet leélni aki néha még el is veri majd. Pláne úgy hogy ezek már a házasság előtt is nyilvánvalóak.
2010. febr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát én vagyok egy kivétel. Mi 18 éve vagyunk együtt, 8 éve házasok, van 3 gyermekünk és kiegészítjük egymást. Sokszor még a gondolatunk is egy. Remélem ez már így marad:-)) Kölcsönös tisztelet, megértés, élni hagyás. Ez az első komoly kapcsolatunk. Bár volt egy kis szünet az elején, de az kellett ahhoz, hogy most már nincs gond.
2010. febr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem mi is kivételek vagyunk. 13 éve vagyunk együtt, 2 gyermekkel és nagyon szeretjük egymást. Ismerjük egymás gondolatait, mindent meg tudunk beszélni egymással és el sem tudnám képzelni mással az életem. Még most is imádok odabújni hozzá esténként stb.

Szóval szerintem teljesen mindegy hányadik kapcsolatból lesz házasság. Több ismerősöm is van, akik már x kapcsolaton túl voltak és mégis elváltak.

2010. febr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére a statisztikák semmit nem vesznek le a vállunkról, továbbra is mindenki eldönti, mit csinál. Eldönti azt is, hogy marad-e annyira hülye önmaga ismeretéből is, hogy képtelen legyen szabadulni ilyen-olyan gondolatoktól, miközben már ennyire se könnyű meghülyülni. Eldönti, hogy felmentené-e magát, ha kedve lenne tévútra menni. Más kérdés, hogy elvileg ketten eldönthetik, hogy hol kezdődik a tévút :)
2010. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Mintha rólam írtad volna. Szó szerint igaz rám.
2010. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!