Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ilyen esetben elég 30 ezret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben elég 30 ezret adni nászajándékba?

Figyelt kérdés

Fiatal pár vagyunk, nem túl nagy keresettel.

Első unokatestvérem nősül, de nem állunk közel egymáshoz. Az esküvő 500 km-re lenne (tehát a benzint fizetni kell) + a szállást mi álljuk (20 ezer ft) + csokrot és tortát kell vinni ajándékba (ott ez a szokás).

Ennyi kiadás után elég, ha nászajándékba csak 30 ezret adunk?

Igazából nagyon szeretnék többet adni, de így is kb 100 ezerbe jön ki az esküvő.

ti mit tennétek? Mennyit adnátok?


2015. márc. 19. 14:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Igen elég.

De mi az hogy csokrot és tortát kell vinni? A tortát még értem, mert megeszi a násznép, de mit csinál 50 virágcsokorral?

2015. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem még sok is...
2015. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Abszotút elég! A helyedben én is ennyit adnék!
2015. márc. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Elég fejenként egy 10-est adnotok.
2015. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk az engem is érdekelne, hogy mit csinálnak annyi csokorral (meg tortával is, mert lesz hozzá még menyasszonyi torta is), de ha ez a szokás, akkor az ő kedvükért betartjuk.
2015. márc. 19. 14:57
 6/15 Ügyet Lenke ***** válasza:
77%
a szállás elég drága, és azt sem éertem, hogy mindenki kell vigen tortát? ki eszik meg annyi tortát...? virágot azt szoktak vinni a menyasszonynak, persze...elég a 30000, az fedezi bőven a kaját-piát ami rátok esik, még lehet marad is nekük...
2015. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Bőven elég.
2015. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan hely ahol a saját tortájukat teszik az asztalra, és ha nem fogy el hazavihetik ! Hát !! ??
2015. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A torta és a csokor (meg még néhány dolog nekem sem világos), de a menyasszony nem magyar, ezek az ő szokásai, illik tiszteletben tartani, úgyhogy mi sem kérdezünk, csak tesszük amit a többiek. :)


Mondjuk azt sem tudom, hogy hogyan fogják hazaszállítani azt a rengeteg tortát, mert az esküvő az egy vidéki hotelben lesz megszervezve.

2015. márc. 19. 15:08
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ha ott ez a szokás akkor pénzt külön nem kell vinni (írhattad volna persze hogy hol is, tőlünk nyugatabbra nem nagyon szokás pénzt adni). Vagy maradj a pénznél ha a csokor+torta szállítása nehézkes. De mindkettőt szerintem nem kell.
2015. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!