Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki vásárolta a menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki vásárolta a menyasszonyi ruháját: veletek is megtörtént az, hogy megvettetek egyet, ami egy darabig a szívetek csücske volt, de esküvő előtt elbizonytalanodtatok és úgy éreztétek, hogy utáljátok azt a ruhát?

Figyelt kérdés

Amikor megvettem (és utána is pár hétig) szinte szerelmes voltam a ruhába! Most egy ideje jóformán utálom! Soha nem izéltem ruhákon, nem szoktam ilyen válogatós lenni, de valahogy most kifordultam magamból. Nagyon szép, különleges, jól áll és ha felveszem és a tükörbe nézek, akkor azt érzem, hogy csodálatos ez a ruha. De ha nincs rajtam, akkor az emlékeimben egy ocsmány, undormányos göncként él... (nem akarok képet feltölteni, mert most nem ez a lényeg, hogy másnak mi a véleménye róla, hanem az, hogy ilyen veletek is előfordult-e)

Voltam a szalonban, megnézegettem megint a ruhákat, hátha találok egy másikat és kicserélhetem, de nem találtam olyat, ami tetszene. Ez csak ilyen női dili, vagy miért van ez?


2015. máj. 5. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de igen, szerintem ez dili. :)
2015. máj. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez biz női dili :)) Szerintem miután meg van a ruha, nem is szabad már más ruhákat nézegetni, nehogy ez legyen belőle.
2015. máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hát igen, ez ám elég nagy hiba volt, hogy mielőtt kiválasztottam, netről egy csomó képet lementettem a gépre és amikor már megvettem a ruhát, utána is nézegettem a lementett képeket. Aztán pl az abroncsot másik szalonban vettem, mert ott olcsóbb volt, de amikor az abroncsot vettem, akkor is megnéztem ott néhány ruhát a fogason. Ezt nem kellett volna! Tudom... Csak most meg már azon idegeskedek, hogy majd rosszul fogom érezni magam aznap a ruhámban. Csomószor elindultam már, hogy elmegyek más szalonban is szétnézni, próbálgatni, mert 40 ezerért vettem leárazva a ruhát és ha minden part szakad, akkor még bele férne egy másik ruha hasonló áron, vagy picit drágábban. De amikor elindulok a szalonba, akkor út közben elképzelem, ahogy ebben a ruhában szembe jön velem egy menyasszony az utcán és azt gondolom, hogy milyen szép az a ruha! Nem tipikus tüllös habcsók, nem ezeregyedik menyasszonyi ruha.

Teljesen kikészít ez a hiszti! Soha nem bömböltem még ruhán, de ezen már annyit sírtam, hogy hihetetlen! Folyton bújkálok a vőlegényem elől, mert nem akarom, hogy megtudja, hogy rinyálok a ruhán. Nem akarom őt ezzel terhelni, meg úgyse tudna mit kezdeni velem, mert nem látta, így hát nem tudja se azt mondani, hogy de hát szép, se azt, hogy tényleg szr.

2015. máj. 5. 09:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ismerős érzés, én is ilyen vagyok. Mindig igyekszem tudatosítani magamban, hogy az érzéseimben van a hiba, és az a ruha vagy akárni, amivel így jártam, attól még teljesen jó. Szerencse, hogy mikor rajtad van, akkor jónak érzed, ugyanis feltehetőleg a nagy napon se a szekrényben fog lógni :-)
2015. máj. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azt szeretnéd, hogy minden tökéletes legyen, ami teljesen érthető. :)
2015. máj. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogod elhinni nekem, de az esküvő és a házasság szempontjából, sőt a boldogság szempontjából is kb. századrangú kérdés az aznapi ruhád.


Nem kell bele szerelmesnek lenned, légy a vőlegényedbe szerelmes, az a lényeg :)

2015. máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6, de elhiszem neked, mert baromira igazad van :) Tudom ám én is, de hát gondolom, ilyenkor kicsit majdnem mindenki bedilizik :) Gondoltam én is, hogy ez csak menyaszörnyes dilinyó, de hála az égnek, a párom még nem látta a menyaszörnyet, ügyesen magamban tartom. Szerintem szegénykém kiugrana az erkélyen, ha elkezdeném ruhatémával zaklatni :P
2015. máj. 5. 14:21
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor jó :)

Hidd el, aznap eszedbe sem fog jutni a ruhád! Annyi minden fog történni egyszerre, hogy csak kapkodod majd a fejed. Ne gyárts problémát ott, ahol nincs :P

2015. máj. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló volt, gondolkoztam többször is rajta, mikor nem volt rajtam, hogy biztos, hogy jót választottam-e, és nézegettem ruhákat neten, de mindig tök hasonló ruháknál lyukadtam ki, akkor én is rájöttem, hogy ez csak női dili, és egyébként tényleg úgy van, ahogy a 6-os írja, nem ez számít.


Viszont én még elmentem egyszer ruhát próbálni, hogy kipróbáljak más fajtákat is, és egyik sem volt olyan jó, mint amit megvettem. Nem véletlen, hogy abban a pillanatban azt éreztem tökéletesnek.

2015. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, izgulsz e még a ruhád miatt, viszont megnyugtatnálak. Én úgy jártma, hogy használt ruhák közt keresgélve megtaláltam az "álomruhámat" vagyis egy közel hasonlót, ami némi módosítás után álomruha lehet, illetve talaltam egy, ha lehet mondani, még szebbet. Az álomruha tüll.

Na mármost, először az "álomruhámat" próbáltam, és aznap közölte anyum, hogy apukám állja az egyik ruhát, vegyem meg mindkettőt, ha jó. Így ezek alapján megvettem azt. Majd felpróbáltam a másikat egy másik napon, na és az annyira, de annyira szép volt, hogy arra szavak nincsenek. így megvettem. Azóta bűntudatom van, hogy minek is vettem meg az elsőt... Az én sztorim ugyan bonyolultabb, de azóta is nézegetek képeket én is,amiket lementettem...és nem lett könnyebb egyáltalán

2015. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!