Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki vásárolta a menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki vásárolta a menyasszonyi ruháját: veletek is megtörtént az, hogy megvettetek egyet, ami egy darabig a szívetek csücske volt, de esküvő előtt elbizonytalanodtatok és úgy éreztétek, hogy utáljátok azt a ruhát?

Figyelt kérdés

Amikor megvettem (és utána is pár hétig) szinte szerelmes voltam a ruhába! Most egy ideje jóformán utálom! Soha nem izéltem ruhákon, nem szoktam ilyen válogatós lenni, de valahogy most kifordultam magamból. Nagyon szép, különleges, jól áll és ha felveszem és a tükörbe nézek, akkor azt érzem, hogy csodálatos ez a ruha. De ha nincs rajtam, akkor az emlékeimben egy ocsmány, undormányos göncként él... (nem akarok képet feltölteni, mert most nem ez a lényeg, hogy másnak mi a véleménye róla, hanem az, hogy ilyen veletek is előfordult-e)

Voltam a szalonban, megnézegettem megint a ruhákat, hátha találok egy másikat és kicserélhetem, de nem találtam olyat, ami tetszene. Ez csak ilyen női dili, vagy miért van ez?


2015. máj. 5. 09:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Szerintem ne legyen buntudatod. Gondolom, a hasznalt ruha annyira nem volt draga es akar utana el is adhatod az egyiket.

Nekem is megoldodott, mert nem hagyott nyugodni, nagyon szerettem volna egy tulloset es talaltam egy uzletet, ahol 30-40 ezerert vannak ruhak. Az en izlesemnek mindegyik ronda volt egy kivetelevel, de az az egy pont olyan, mint a torta tetejen a marcipan menyasszonyok ruhaja szokott lenni es alomszepen pont ram van szabva. Nem is ertem, ezt a ruhat hogy arulhattak ennyiert, mert gyonyoruen kidolgozott, igazan szep ruha. Megvettem, igy nekem is ket ruham lesz. Ejfelkor atoltozok :)

2015. jún. 8. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!